Wpis z mikrobloga

Ehhhh, najgorsza w przegrywaniu jest swiadomosc samego przegrywania. Jak czlowiek sobie przypomina minione lata jak zyl nadzieja, pieknymi marzeniami, ktore sie niestety nie urzeczywistnily. Ten bol egzystencjonalny wraca z kazda chwila jak przeglada sie jakies stare zdjecia z przed paru lat, albo maile. Czlowiek sobie przypomina, jak mial 16lv, 18 czy 20. Jak zyl nadzieja, a teraz nie ma juz nic.
#przegryw
  • 21
@wyjde_z_przegrywu
1.Myślisz że wszystko ci się należy/przyjdzie samo, otóż nie, nie wyjdziesz nigdy z przegrywu z takim nastawieniem do życia.
2.Widocznie masz #!$%@? zamiast mózgu skoro myślisz, że seks jest najważniejszy.
3.Różowe to nie przedmiot, tylko osoba taka jak ty która ma uczucia.
4.Twoje posty to istna kopalnia raka, dla osoby która ma dziewczynę i widzi co wypisujesz na wykopie.
Dziękuję, dobranoc.
@Gameer: bo nalezy mi sie, nie mam zamiaru sie w ogole starac o rozowego, bo skoro rozowe nic nie musza robic, to dlaczego ja mam? a co niby jest najwazniejsze jak nie seks? nie traktuje rozowych jako przedmioty, wrecz przeciwnie, walcze o ich prawa, walczac z glownyhm przejawem mizgonii jakim jest podryw. Moje posty to dziedzictwo kulturowo-naukowe wykopu, a nie zadna kopalnia raka.
@wyjde_z_przegrywu: Nawet nie wiem od czego zacząć. W dzieciństwie (16 ani 18 lat to jeszcze nie młodość nawet) miałeś piękne marzenia ale zero świadomości, ile wysiłku trzeba włożyć w ich spełnianie. Teraz, kiedy już to wiesz, najwyraźniej Ci się nie chce i wypisujesz smutne posty na mirko. Nie żebym miał inaczej, ale przynajmniej to dostrzegam.