Wpis z mikrobloga

  • 108
Kto jutro rano musi opuścić mieszkanie, a nie ma dokąd iść, bo go wyruchano bez mydła?

1. @Kynareth
2. Mąż @Kynareth
3. #aferka
4. #pixon

Dajcie plusy na pocieszenie, niedługo będę was zaczepiac na ulicy o drobne.

Ma ktoś wynająć jakieś małe mieszkanie we #wroclaw?

#j--------e #bezdomnosc
Kynareth - Kto jutro rano musi opuścić mieszkanie, a nie ma dokąd iść, bo go wyruchan...

źródło: comment_0McWHfl0HEnaXz8uQkyoqmjhksO2csvC.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 29
@LordOfTheBananas ale tu mieliśmy umowę i się właśnie kończy, wszystko w porządku, jutro nowy najemca wchodzi. Jest tak jak być powinno. Nowe zaś było umówione słownie, bo właściciel rodzina, pomagalismy zrobić ten remont ale c---a wyłożył i właściciel i robotnicy-menele. Mieszkanie jeszcze długo się nie będzie nadawało do zamieszkania, i nawet chyba nie chcemy...
  • Odpowiedz
  • 0
@Styrmir a potem co? Tam jeszcze remont będzie trwał z miesiąc albo dwa w tym tempie. Ja mogę się przemeczyc bez prysznica czy coś, ale tam są dosłownie gole ściany, no, k---a, światło w kuchni i w jednym pokoju. Nie ma łóżka nie ma żadnej umywalki, kibla, nic
  • Odpowiedz
  • 2
@thampel5 spać to ja mogę w hotelu ale co z moimi psami, biurkami fotelami, regalem, czterema obrazami olejnymi, drobnym sprzętem AGD i naczyniami? W rękę sobie to wziąć? Masakra siedzę w środku wielkiego bałaganu i załamuje ręce bo po prostu nie wiem co zrobić. Nie mam nikogo we Wrocławiu.
  • Odpowiedz