Wpis z mikrobloga

No dobra moi drodzy, sezon burzowy na poważnie właśnie się rozpoczyna kto ma na zewnątrz furki, pod drzewami, bilboardami itp, to niech przeparkowuje wozy. Zwłaszcza mieszkańcy województw: Zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie i z czasem dalej na wschód ale już ze słabszą mocą. Zbliża się mocne #!$%@?ęcie:
#burze #systemwczesnegoostrzegania #nawalanica #grad #gownowpis #danielmagical #grad #pogodynka #burza
Pobierz M.....8 - No dobra moi drodzy, sezon burzowy na poważnie właśnie się rozpoczyna kto m...
źródło: comment_PvQFGq7iSLOdARzE1o2VTY1Fnz7T1WKa.jpg
  • 16
@celtics: Wiesz co niby tak, ogólnie sporo jest stronek tego typu ale od wielu lat korzystam z blitza, zwykłe przyzwyczajenie. Poza tym dobry jest też www.sat24.com gdzie można sobie spojrzeć na ujęciu satelitarnym jak się chmury przesuwają. Niby to dla większości osób "ciekawostka" ale przez to moje zboczenie na punkcie pogody to już dwa razy uniknąłem #!$%@? samochodu przez grad wielkości jajka.
@Mihau88 na blitzortung irytowała mnie goła mapa konturowa bez możliwości powiększenia. Poza sat24 (sama obserwacja konwekcji i zachmurzenia) to nieocenione są dla mnie mapy radarowe z pogodynki, dopiero takie połączenie z detektorem wyładowań jest coś warte