Wpis z mikrobloga

Mnie zastanawia jak dziewczyna w tym wieku może doprowadzić się do takiego stanu... smutne. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dbajcie o siebie dziewczyny; jesteście tym co jecie!

Nie zapominajcie o regularnej aktywności, diecie z przewagą warzyw, owoców i nieprzetworzonych pokarmów. Bierzcie przykład z Azjatek, które w zasadzie nie mają problemów z wagą. W czym tkwi sekret? Regularne posiłki, dobre śniadania; ryż, kasze, płatki, suszone grzyby, dania semi-wegetariańskie, raz jeszcze
Pobierz
źródło: comment_V3qIzmOdhqe7PvPvOruZxoOLeEyB0AZV.jpg
nie potrafie powstrzymac heheszków z jej imienia


@wyporkiewicz:

Martwą ciszę wiercąc wzrokiem, nie ruszyłem się ni krokiem,

Tylko drżałem, śniąc na jawie sny o jakich nie śnił nikt.

Ciemność była niewzruszona Cisza była niezgłębiona.

Tylko ciszy szept - "Lenora!" - zjawił się i zaraz znikł.

To mój własny szept - "Lenora!" - echo oddawało mi.

Echo. Ciemno. Nocne mgły.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@whiteglove: kazde problemy ludzkie i odchyly sa promowane przez wszystkie media na swiecie
teraz u nas w modzie sa modelki plus size, a w Azji byc moze nadal jest moda na szkielety

co do postu OPa - laska jest gruba i tyle w temacie, ja bym przewinal ekran zamiast robic z tego widowisko
@whiteglove: Anoreksja jest przede wszystkim promowana przez Zachodni przemysł modowy i to właśnie na Zachodzie anoreksja zbiera największe żniwo.


Nie pleć bzdur


W którym miejscu? Poddajesz w wątpliwość to, że zachodni styl życia ma destrukcyjny wpływ na kobiety? Na ich ciała? Spójrz na wskaźniki BMI całej populacji, nie tylko kobiet, mężczyźni także są znacznie szczuplejsi.

At least 30 million people of all ages and genders suffer from an eating disorder in
Pobierz
źródło: comment_vMh8aEBghYDowRCVOJlQLYp86eWhayOu.jpg