Wpis z mikrobloga

https://www.tvp.info/31214772/egipska-tajemnica-reportaz-o-tragicznej-smierci-magdaleny-zuk

Proszę zauważyć, że po południu Magda rozmawiała z M-sem (znana wideorozmowa) i normalnie się trzymała na nogach - była zdesperowana i roztrzęsniona ale w pełni sił fizycznych, ale już parę godzin później "musiano ją na wózku wwieźć do szpitala bo nie była w stanie utrzymać się na nogach". Co więc się wydarzyło przez te kilka godzin, że całkowicie opadła z sił do stanu w którym bezwładnie wwieziono ją wózku? Czy po zakończeniu rozmowy dostała "szprycę" i odleciała? Przecież już do żadnego hotelu jej nie przyjęto, była już wtedy NON STOP pod opieką Rezydenta i spółki, nigdzie sama nie poszła i nic nie zrobiła. Więc od czego nagle w kilka godzin pod ich opieką CAŁKOWICIE straciła siły że aż nie była w stanie stać na nogach?? I co się stało, że po kilku godzinach pobytu w szpitalu nagle "odzyskała siły i próbowała uciec"? "Działka" przestała wtedy działać? No wybaczcie, ale nic innego do tego nie pasuje.

Oczywiście takie pytania w tym "śledztwie dziennikarskim" nie padają.

P.S. To nieprawda, że wideorozmowa była 28.04 jak podają niektóre źródła. Ta rozmowa musiała być 29.05. (czyli zaledwie kilka godzin przed zawiezieniem jej do szpitala) bo w rozmowie pada informacja że "Maciek już po Ciebie leci i rano Cię zabierze". On dotarł do Egiptu 30.04. rano, więc musiał wyruszyć 29.04 po południu.

Więc jeszcze raz zadaję PODSTAWOWE pytanie: CO SIĘ STAŁO ZARAZ PO TEJ ROZMOWIE (w trakcie której była w pełni sił) że parę godzin później DO SZPITALA TRAFIŁA NA WÓZKU NIE TRZYMAJĄC SIĘ NA NOGACH I BEZ KONTAKTU, skoro była wtedy NON STOP pod opieką Rezydenta??? I dlaczego po kilku godzinach w szpitalu siły nagle wróciły?

Każdy MYŚLĄCY człowiek wie, że logiczne wytłumaczenie może być tylko jedno.

#magdazuk #magdalenazuk #csiwykop #magdazuknowe
  • 14
@gigaset: Nawiązując do Twojego wpisu, tak jak piszesz, była pod opieka Rezydenta czyli była pod opieką biura podróży de facto. Ja mam cały czas takie przemyślenia, odnośnie odpowiedzialności (a w sprawie Magdy, braku odpowiedzialności) biura podróży za bezpieczeństwo swoich klientów. Młoda kobieta, kupuje wycieczkę w dużym i znanym biurze podróży, jedzie sama ponieważ nie ma zamiaru wychodzić poza hotel, chce tylko odpocząć przy basenie, jedzie do hotelu gdzie na pewno będą
I co się stało, że po kilku godzinach pobytu w szpitalu nagle "odzyskała siły i próbowała uciec"? "Działka" przestała wtedy działać?


@gigaset: Czytałem na ten temat rzeczowy komentarz kogoś kto się zna: Magda była wysportowana, dużo ćwiczyła, więc miała bardzo dobry metabolizm. Przez to musiała przetrawić narkotyki dużo szybciej niż się spodziewali sprawcy i dlatego odzyskała siły. Dostała dawkę dla kogoś z jej wagą, ale nie wzięli pod uwagę że jest
@OstrzeSprawiedliwosci: dlatego brak odniesienia do nagrań z monitoringów, nawet tych dostępnych , to brak chęci do rozwiązania sprawy, a to od razu pokazał Rutkowski. Tu trzeba znać się na tych nagraniach, co tam kombinowano z datami i godzinami, jaka jest faktyczna kolejność, myślę, że tak jak przedstawiacie. Zakładam, że prokuratura ma tel p Żuk, więc rejestr rozmów itp, z kim wówczas rozmawiała, lub do kogo próbowała się dodzwonić....jeśli nie ma tel
@OstrzeSprawiedliwosci: @gigaset Przeglądam to nagranie jak wjeżdża do szpitala na wózku.

"musiano ją na wózku wwieźć do szpitala bo nie była w stanie utrzymać się na nogach"


To wydaje mi się mocna nadinterpretacja tego video. W sensie, że nie wiemy czy mogła stać na nogach. Po tym jak siedzi na tym wózku nie widać żeby była jakaś bardzo osłabiona itp.

W Polskich szpitalach to też dość częsta praktyka, że nawet jak
To wydaje mi się mocna nadinterpretacja tego video. W sensie, że nie wiemy czy mogła stać na nogach


@horizontal_vertical @OstrzeSprawiedliwosci: Ale to nie jest moja opinia, ja tu niczego nie interpretuję (a już tym bardziej nie nadinterpretuję). To jest dokładny CYTAT z tego co mówi reporter Rafał Stańczak z TVP Info, który wrócił po 2 tygodniach z Egiptu i podsumował swoje ustalenia w reportażu "Egipska Tajemnica".

Posłuchaj sobie od 7:42: