Wpis z mikrobloga

Z cyklu: dlaczego srebrny ekran to rak, a polski srebrny ekran to rak w stanie terminalnym.

Epizod 35480789:
Temat: Jak serial obrazuje nierealistyczne wizje relacji.
Zagadnienie 1: relacje damsko-męskie

Generalnie, mam w fallusie polskie seriale. Taśmowce typu M jak Miłość czy Na Wspólnej ogląda moja mama. Nie opuszcza odcinka, zna fabułę i nieźle się w niej orientuje (zupełnie jak ś.p babcia, która oglądała Modę na Sukces ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
Dzisiejszy odcinek. Mieszkanie HEHE studentów, do środka jak #!$%@? pocisk wystrzelony z Pzkpfw V prosto w T-34, #!$%@? się podniecony i zdyszany student. Drzwi otwarte, każdy może wejść, nasrać na środku przedpokoju i wyjść.
W środku reszta bohaterów. Dwóch typów, z czego jeden klika na laptopie (może wypok przeglądał) drugi asystuje pod drugiej stronie stołu. Jest jeszcze średnia dupa tego asystującego, w swetrze po Hagridzie #!$%@?.
Typ od wejścia wydziera mordę do tego lurkującego, by ruszył dupsko. "Dawaj ryju, gips założymy ona zaraz tu bendzie!"
Lurkujący go olewa, odpyskowuje mu, na co studenciak nakręca się prokurator Dziura w Dupie i dalej #!$%@? o gipsie. "Mordo, załóż mi go, bo jak się ona dowie, będzie rympał i bagieta". "Na chu.. ci to, jutro idziesz do roboty. Gips to nie buty" (ale mu pocisnął, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
Dzwonek do drzwi sprawia, że wśród studentów powstaje panika porównywalna z tym, gdy cesarz Hirohito dowiedział się, że mu 3/4 Nagasaki wymiotło. Student #!$%@? do kibla, jakby to coś miało pomóc XD kolega lurkujący za nim. Kryptopedały, czy jak?

Pytam więc matki, co tu się #!$%@?ło. Mamę grzecznie oznajmia, że ten rozkrzyczany się zakochał i by wzbudzić litość oraz współczucie obiektu kręcenia śmigłem, postanowił udawać poszkodowanego XD W kiblu jakaś inba się #!$%@?, asystujacy student wlewa w Agatkę (bo tak się nazywa obiekt westchnień) kolejne szklanki kompotu. Niby z truskawek, ale podejrzany uśmiech tego #!$%@? mówi mi, że nie do końca są tam owoce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I teraz co takie gówno przemyca ludziom, szczególnie kobietom, które później przerzucają takie oczekiwania i projekcje na mężczyzn tu. gdy matka poucza syna jak ma postępować z kobietami?
Uczy tego, byś był #!$%@?ą, która kręci i mataczy, by poderwać kobietę musisz robić z siebie debila, przy którym wypowiedzi Rysia Swetru to #!$%@? expose premiera Japonii. Wciskane do głów są fałszywe i #!$%@? wzorce: masz być zawsze miły, uczynny, rycerski XD najlepiej białorycerzowanie uskuteczniaj, kobiety to czyste i anielskie stworzenia, nawet nie srają XD musisz zasypywać je komplementami, prezentami już od pierwszego spotkania, na pełnej piździe, tak jak Wehrmach zasypywał dupsko Armii Radzieckiej w pierwszych dniach Operacji Barbarossa. Wszelkie zgrzyty koniecznie tłumaczyć LOGIKĄ XD "kooooochanie, ale dlaczego jesteś taka? porozmawiajmy". Każdy wybryk, pyskówki i marne zachowanie kobiety zalać falą czułości, bo przecież to tylko takie chwilowe XD na wszystko się zgadzać i być miękką fają, misiem do przytulania i bankomatem. To klucz do serca kobiety oraz udanego i długiego związku.
Chyba #!$%@? zgodnie z scenariuszem Łepkowskiej do em jak milość XD

#zwiazki zki #gownowpis wnowpis #bekazpodludzi #bekazseriali #nawspolnej
  • 4