Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, poradźcie mi co mam zrobic. Jestem załamany ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jestem ze swoją narzeczoną ponad 4 lata, mamy ustaloną datę ślubu. Bywało między nami różnie, jak to w związku. Ostatnio na wyjeździe integracyjnym poznała chłopaka, z którym od tamtego czasu pisze i umówili się na randkę. Swoim koleżankom na fb wypisuje, że się zabujała i nie wie, co teraz ma zrobić. Czy dla was ostatecznie oznaczałoby to koniec związku? Poczekać może na to spotkanie i wtedy wszystko zakończyć? Nie wiem, co mam robić, bo mamy wiele pięknych wspomnień. Powiem wam szczerze, że nigdy żadnej nie możecie zaufać w 100% - przysięgam, że jeszcze kilka tygodni temu dałbym sobie rękę uciąć, że jest 100% wierna, a tu taki kwiatem( ͡° ʖ̯ ͡°). Proszę o wypowiadanie się osób, które są albo były kiedyś w związkach, bo to nie jest dla mnie prosta decyzja i chcę mieć potwierdzenie osób trzecich.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 55
szuka sobie bolca na boku.


@MyPhilosophy: A ty potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Op wyraźnie napisał:

na wyjeździe integracyjnym poznała chłopaka, z którym od tamtego czasu pisze i umówili się na randkę. Swoim koleżankom na fb wypisuje, że się zabujała

Gdzie tu widzisz choćby zasugerowanie, że chodzi o sexy?

Ewidentnie szuka innego bolca

@Perkele93: Następny "mistrz logiki". Gdzie jest napisane, że szuka? Poznała go przypadkiem... to #!$%@? nie znaczy, że go
@AnonimoweMirkoWyznania: Jej Miłość do Ciebie się już wypaliła , nawet nie ma co reanimować ... napisze Ci tak: jeśli nie stworzysz z partnerką więzi emocjonalnej to związek po czterech latach naturalnie się wypala dlaczego ? Duże znaczenie ma tutaj nasza biologia :)
W trakcie seksu wytwarzają się w organizmie hormony - działające jak narkotyk .. po ok 4 latach ( max ) ich znaczenie mocno spada , dlatego ten czas musisz
@AnonimoweMirkoWyznania: Brzmi jak bait, ale jeśli to nie bait to nie ma się nad czym zastanawiać - nie bądź opcją B, zerwij i postaraj się jak najszybciej wrócić do normalnego życia.
Można się w kimś zakochać będąc w związku z inną osobą, ale wtedy albo się zrywa kontakt z nowym obiektem miłości, żeby nie pozwolić sobie na rozwój uczuć albo zostawia się obecnego partnera. Twoja narzeczona chce bezpiecznie przemieścić się z
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? mać, co za dziewczyna (bo przecież nie kobieta). Motylki jej z brzuszka uciekły i już szuka pocieszenia u innego :( Współczuję Mirku.
Dla mnie to nie wygląda jak miłość.
Pogadaj z nią na ten temat i jak to koniec to anuluj ceremonię bo na razie stracisz tylko zaliczki, potem może będziesz musiał zapłacić za całość ceremonii.

Wołaj po rozmowie i daj znać jak poszło.