Wpis z mikrobloga

Wczoraj w nocy po obejrzeniu gali ksw wyszedłem sobie na balkon i widziałem jak wracały grupki ludzi do domów. W pewnym momencie ktoś odpalił kilka konkretnych petard. #!$%@?ęło konkretnie, no i nic poszedłem spać.

Wyobrażam sobie jak by tak teraz np. w Manchesterze czy innym Londynie odpalić taką głośną petardę, jak ludzie by wydupiali w panice, ewakuowano by budynki i całe służby postawiono by na nogi.
Wiecie co wole mieszkać w tej zaściankowej Polsce w której ludzie nie są tak zestresowani. Czasami ktoś komuś wypłaci działo na ryj ale tak po naszemu, swojsko.

Słoneczko świeci idę na rower.

#oswiadczenie #takaprawda #neuropa #lewakirobaki
  • 9
@goly8622: a pewnego dnia jakiś bojownik isis przyjedzie sobie turystycznie do warszawy na imprezkę i to nie będą petardy, jakie odpali. Ani polskie służby, ani obywatele nie są zupełnie na to przygotowani, będzie jeden wielki chaos. I tyle z twojego mędrkowania.

Wcale nie jesteśmy wolni od terroryzmu, po prostu Polska nie jest w pierwszym rzędzie tych, co walczą z ISIS. A przypomnę, że są i Polacy należący do ISIS, o jednym
@SM89: po co koloryzujesz?Chodzilo o zwykle dzialo na ryj.Równie dobrze to Ty możesz je zaserwować,nie patrz na wszystko z perspektywy ofiary.Solówki to normalna sprawa gdy atmosfera się zagęszcza i obie strony dążą do fizycznego rozwiązania problemu