Wpis z mikrobloga

Popatrzmy i posmiejmy się z kolejnego leminga spod tagu - #4konserwy @maxPL, aktywnego wśród tego tagu od 9 lat :) . Chciał być taki fajny, taki popularny pocisnać po hehehe "lewackiej europie", pokazując rzekome "imigranckie" zamieszki we francji, używając tagów. #bekazlewactwa #terroryzm #islam a tym czasem w swoim znalezisku... Pokazał zadymę z protestu taksówkarzy. Przeciw uberowi xD Co potwierdza ruska telewizja RT (RUSSIA TODAY), która co jak co, ale nigdy nie przepuszcza okazji do straszenia europejczyków imigrantami na zlecenie Kremla :)

No i tekstów politycznych w stylu skryptu partyjnego #pis:

a u Was w Polsce co, nadal łamią demokrację?


To nie mógł odpuścić. @maxPL nie wiem czy przypadek, czy dopiero zacząłeś #60groszyzawpis, ale robisz to BARDZO Źle xD Polecam też komentarze "osób myślących inaczej", prawdziwy #rakcontent

Pozdrawiam także, a jakże ponad 200 wykopujących konserw, które łykają zarzutki ! Tylko pokazujecie że użytkownicy tej grupy nie specjalnie wykazują się inteligencją, kopiąc byle g*wno pasujace do urojonej wizji świata.

#bekazprawakow #francja #polityka #neuropa #heheszki #bekazpisu #leming #4pelikany #fakenews #tysiacurojenniezaleznychmediow #prawackalogika
grubson234567 - Popatrzmy i posmiejmy się z kolejnego leminga spod tagu - #4konserwy ...

źródło: comment_1RfcVaKYKEUXydB1KuFqc9tnZ9tEpBZP.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
akie obrazki będziesz oglądał jeszcze nie raz, może dzięki takim jak ja, nie we własnej Ojczyźnie


@maxPL: A co planujesz nową targowicę i rozbiór, że mi grozisz iz mojej ojczyzny zabraknie?
  • Odpowiedz