Wpis z mikrobloga

#pytanie #facebook
Z przyczyn niewyjaśnionych przestał mi się automatycznie przewijać chat na fejsie. Jak ktoś coś do mnie pisze to wiadomość pojawia się normalnie pod poprzednią wiadomością, ale muszę każdorazowo do niej scrollnąć w dół i pojawia się info, że są nowe wiadomości i muszę przewinąć żeby je zobaczyć. Gdy sam coś napiszę automatycznie przewija mi do samego dołu, ale to nie jest rozwiązanie problemu. Spotkał się ktoś z tym? Jakaś aktualizacja była? Dodam, że mam tak na W10 i najnowszym chrome (po aktualizacji działało normalnie i z czapy przestało), na W7 z tym samym chrome działa normalnie.
  • 8
@dan3k: @sokytsinolop: @WolfSky: Mam to samo, tylko dodatkowo, że ja czasami nie mogę okna czatu przewinąć scrollem. Jedyne co wtedy mogę zrobić aby odczytać nowe wiadomości to odświeżyć (F5) całą stronę, wtedy przez chwilę jest wszystko git, by po 10min znowu mogło się wszystko #!$%@?ć... Używam Chrome i z ciekawości wbiłem na przeglądarkę "Edge", a tutaj zero problemów... Czyżby coś Chrome się #!$%@?ł?
@dawid110d: faktycznie, czasem jak cofam czat to też się zawiesza i to bez względu czy na w10 czy w7 :( Widziałem jakieś tematy na necie o tym problemie, ale rozwiązania typu 'wpisuję . i wysyłam i mi się przewija' to w sumie o kant dupy rozbić
@Koggz: no akurat tego przewijania nie mam, ale tak czy siak to, że wszyscy mają też nie jest rozwiązaniem problemu :D