Wpis z mikrobloga

@reddml: dla mnie oczywistym jest że tam nie każdy będzie miał zamiar się wysadzić. Problem tego mema polega na tym że gra na emocjach i wrzuca wszystkich do jednego wora o nazwie /islamscy terroryści here/ co przyczynia się tylko do szerzenia islamofobii. Problem jest w kompletnym braku weryfikacji tych ludzi, brak rozróżnienia ludzi faktycznie uciekających przed wojną. Przez ten cały bałagan dostaje się też pełno ludzi których wojna nie dotyczy, a
Jak sobie pomysle, ze kiedys na niego glosowalem to dopada mnie uczucie zenady :(


@fifteen heheh jkm taki śmieszny bo memka wkleił xDD prawda jest taka, że jak korwin był na fali, to dopadało cię to samo uczucie na myśl o głosowaniu na pis czy po, no ale trendy na wykopie się zmieniły, więc chorągiewka zmieniła kierunek, bo hehe hitler, zawsze się trochę gwałci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WillyJamess: Nie, poprostu wyrosłem z niego, tak jak 70% jego elektoratu. Świat nie jest czarnobiały i rozwiązania, które prezentuje krul są prawdziwe tylko w teorii. Do tego on sam jest pajacem, na co przymykałem oko, no bo przecież "to jego prywatne poglądy". Jeśli zależałoby mu na szerzeniu liberalizmu w Polsce, a nie życia z kontrowersji to zachowałby dla siebie te prywatne poglądy. Felietonistą JKM jest dobrym, ale politykiem słabym.
@reddml
Na Polsce zero muzułmanów - zero zamachów
Na zachodzie przypływ muzułmanów - równoległy wzrost liczby zamachów, z czego wszystkie związane z islamem

NO ALE ILU ZNASZ MUZUMANUW #!$%@? NIE ZNASZ NIE OCENIAJ

XD

Wskażcie mi, #!$%@?ęte neuropki, JEDEN powód przyjmowania NIELEGALNYCH imigrantów, z których część chce nam poucinać łby, a my mamy zgadnąć którzy.