Wpis z mikrobloga

@goomba-pl: a to nie jest tak, że każdy smartwatch ma customowe skórki? Nie wiem jak apple watch, ale androidowe na bank mają mariana - więc wszelkie samsungi, soniacze itd. można zmarianizować ;)
@goomba-pl zegarek to Pebble Time Steel (dałem niecałe £50 za niego), a to co na ekranie to Mario Time Watchface (darmowe). Marian co minutę podskakuje zmieniając czas, dodatkowo w ciągu doby w zależności od pory zmienia się otoczenie, można również wybrać jedno z czterech recznie. Można również jeszcze wybrać Bowsera lub Luigiego. Zajebioza. :D
Pobierz Jubei - @goomba-pl zegarek to Pebble Time Steel (dałem niecałe £50 za niego), a to co...
źródło: comment_OfhBY5Dlvo3bdQa9jkfwGSgDPe7hncYi.jpg
@riizzlaa trochę #!$%@?łeś hijack spam w wątku o zegarku z Marianem, ale niech Ci będzie. ;) Zaciekawił mnie ten zegarek. Ile trzyma bateria i czy ekran wyświetla zawartość cały czas?

To właśnie główne atuty PTS, bateria trzyma do 10 dni z ekranem non stop włączonym, widoczność w świetle słonecznym jest po prostu idealna.
@Jubei nie krzycz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A co do Twoich pytań to bateria trzyma około 3 doby w trybie czuwania+powiadomienia, zegarek wyświetla się po ruchu nadgarstka lub naciśnięciu przycisku. O 10 dniach non stop włączonych mogę zapomnieć.