Wpis z mikrobloga

@Goofas: miasto emerytów, nic tam nie ma, nic się nie zmienia od lat 90, ludzie też nieciekawi przyjeżdżają, generalnie nie polecam :) Chyba że naprawdę jest coś ci was tam przyciąga.
  • Odpowiedz
@Kempes: niby tak, ale ludzi i tak będzie dużo się kręcić :) osobiście bardzo dobrze znam Darłowo/Darłówko i Dąbki i w tej sytuacji wolałbym o wiele do Darłowa gdzie sporo ludzi ma domki letniskowe, do tego masz często ogród jak i cisze i spokój, bo jest to na obrzeżach miasta, na pw podeślę ci znajomego domki, może wam podpasuje, a jak nie to właśnie jak mówiłem bardzo dużo osób ma
  • Odpowiedz
@ddaroo: powiem Ci tak: O ile rok temu wyliśmy w Mielnie (we wrześniu) i nie było jakoś wielu ludzi i było co robić tak w tym roku szukamy spokojnego miejsca - żeby mało ludzi było i podstawowe rzeczy zrobić (zakupy, coś do jedzienia, dojście na plaże standardowo stragany). Różowa ostatnio źle znosi nadmiar ludzi i stąd moje pytanie.

Mówisz o Darłowie - co możesz polecić zatem?

@kempes, może
  • Odpowiedz
  • 0
@Goofas Ja Dąbki odwiedzałem tylko weekendowo ze znajomymi 3 razy i zawsze na domki z ekipą. Miałem wrażenie że tam jest dość spokojnie. Było to kilka lat temu więc może coś się tam zmieniło.
  • Odpowiedz
@Goofas: Darłówko/Darłowo to chyba najlepszy kompromis nadmorskich miejscowości, nie za duży, ale też nie dziura i coś się dzieje, można smacznie zjeść, są jakieś atrakcje, podczas sezonu też coś się dzieje (koncerty plenerowe, miasteczko tvn itp.), jest klub gdzie można pójść wieczorem. Ale jak totalny spokój to może i faktycznine Dąbki będą lepsze, co kto lubi, ja bym tam nie wytrzymał :P
  • Odpowiedz