Wpis z mikrobloga

Mirki padł mi tablet alcatel one touch p320x, po prostu się nie wlacza, po podłączeniu ładowarki tak samo ( nie świeci się nawet dioda od ładowania ) być może rozładowała się całkiem bateria.. chodź przedwczoraj tablet działał ok.. leżał sobie na półce, nigdzie mi nie spadł ani nie uderzył.. tak po prostu sam z siebie żadnej reakcji i czarny ekran. Próbowałem wejsc w tryb serwisowy ( wcisniecie power + vol+ ) nic się nie dzieje..

Podłaczyłem tablet do laptopa i o dziwo wykrywa mu jakiś sterownik jak na screenie ale plików z pamieci nie widać..

Macie jakiś pomysł? może przez jakimś soft dałoby się go "zrestartować" bądz na nowo mu soft puścić?

#informatyka #tablet #komputery #pytanie #pytaniedoeksperta
JasiekSmietana - Mirki padł mi tablet alcatel one touch p320x, po prostu się nie wlac...

źródło: comment_AmlGusf2d5pBIDm9j2BCwhg8YMcUrC1z.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Stalheim: ok podładuje do rana, a co jak dalej nie będzie się włączać? jest jakiś sposób żeby sprawdzić czy wogule flasha od nowa będę mógł zrobić? np: czy widzisz tableta program do flashu.. srki ale małe pojęcia mam o tym..
  • Odpowiedz
@JasiekSmietana:
Rozwiąż problem, gdy ALCATEL ONETOUCH PIXI 7 nie włącza się

Ostatnia aktualizacja: 3 sierpnia 2016

W tym artykule pomaga rozwiązywać problemy z używaniem urządzenia ALCATEL ONETOUCH
  • Odpowiedz