Wpis z mikrobloga

niedawno poznałem bardzo fajny #rozowypasek, pisaliśmy sobie, było bardzo w porządku... i nagle jeb przestała się odzywać tak po prostu bez podania przyczyny. Napisałem do niej dzisiaj żeby "chociaż powiedziała mi co jest na rzeczy", chyba zbyt wiele nie wymagam? tym bardziej, że nie napisałem niczego co mogłoby by ją urazić, ot kolejna zwykła rozmowa a tu takie coś i nadal brak odzewu z jej strony, najgorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°).

#przegryw #tfwnogf
Pobierz ciachostko - niedawno poznałem bardzo fajny #rozowypasek, pisaliśmy sobie, było bardz...
źródło: comment_S5sEuMVJiLA8k4HI2JKxLjloxCX1lQlt.jpg
  • 17
@Pirat_Brodacz: to jest słabe bo co tym zyskujesz? no chyba, że tym laskom jest również obojętne czy będziesz się odzywał czy nie. W moim przypadku nie jest mi obojętne czy będzie się odzywać co wyraźnie pokazałem domagając się jakiejś przyczyny, więc mogłaby łaskawie coś wymyślić nawet i miałbym spokój w głowie.
@ciachostko: Stary jeśli Ty w tak emocjonalny sposób podchodzisz do znajomości przez internet, to nie ma dla Ciebie ratunku. Założyłeś pewnie, że skoro rozmawiacie to może coś z tego będzie, ślub dzieci tralala jak co drugi wykopek, piszesz, jakby laska była Ci coś winna a nie była, chociaż mogę się mylić co do ostatniego bo nie wiem o czym rozmawialiście ale miła rozmowa o niczym nie świadczy.
@ciachostko: To normalne, przechodziłem kilka razy xd Zwykle oznaczało jakiegoś innego faceta. W sumie w każdym przypadku właśnie to oznaczało. Spotykasz się albo od razu albo wcale. One takie są, znikają bez słowa. Znajoma mi kiedyś powiedziała, że z natury są bardzo egoistyczne. Skoro jesteś już niepotrzebny to po co mają się odezwać? Poza tym nie chcą, żebyś miał okazję do oceniana i zrzucania winy. Większość ma po kilku adoratorów +
@ciachostko: też tak kiedyś zrobiłam i bynajmniej nie dlatego, że coś z klientem było nie tak, ale ponieważ w miarę poznawania się okazał się być na znacznie wyższym levelu niż ja (poukładane ścieżka naukowa i kariery, mniej więcej ogarnięte cele w życiu) - uznałam, że ja z moim #!$%@? kompletnie do niego nie pasuje, więc trzeba uciąć kontakt przy dupie póki jeszcze można w miarę bezboleśnie.
Co poradzisz, #logikarozowychpaskow ^^