Wpis z mikrobloga

@26_29: Gadałem z paroma laskami dlaczego lubią suvy, to mówiły że czują się bezpiecznej w nich i inne osoby podobno boją im się wymuszać, może dlatego(przynajmniej jeśli chodzi o różowe) Sam bym raczej wolał jakieś ładne coupe.
  • Odpowiedz
@TrueSlav: @rebul4: Jak jeżdzę ojca samochodem, który jest w sumie zwykłym sedanem... czuję sie jak w #!$%@? czołgu... Wszystko jakoś tak wysoko, czuję jakbym siedział na krzeslę... po prostu nie lubię tego. Moje auto jest fabrycznie obniżone i ma półkubełki, można powiedzieć że w nim leżę i widzę asfalt i każdą drobnostkę... Oczywiście nie mam upośledzonego samochodu, przez progi normalnie przejeżdzam, dziury bolą trochę mocniej... no ale coś za coś.
  • Odpowiedz
@miret210: Co do spalania nie będę się kłócił ( ͡º ͜ʖ͡º) ale przejedź się w końcu prawdziwym SUV'em np BMW x5 a nie czymś, co jedni nazywają SUV inni crossover a jeszcze inni compakt z podwyższonym zawieszeniem...
  • Odpowiedz
  • 1
@miret210 no ja wolę wyższe. Może być "taboret". Nie cierpię zaś jeździć na "leżąco" tak jak ty to mówisz i wielu moich znajomych. Każdy ma jakieś tam swoje upodobania.
  • Odpowiedz