Wpis z mikrobloga

@MercedesBenizPolska nie mowie o bagazniku, to chyba #!$%@? oczywiste ze coupe przegra z suvem, ktory ma kwadratowa dupe xDDDD

co do progów, ja przejezdzam normalnie, nie redukuje i nie sram jak debil w stance, ze zaraz #!$%@? podwoziem. Tylko wiesz, ty mozesz przejechać przez prog na pelnej #!$%@? ( lamiac prawo, bo przy progach masz najczesciej ograniczenie do 20/30 ... i po cos one #!$%@? sa :)) ja za to w
  • Odpowiedz
@miret210: W SUVie mniej widać ? Dlaczego ? Ja bym wolał SUVa. W dużym mieście wszelkie krawężniki i dziury mi nie straszne, a hatchbackiem nie raz zdarzało mi się trzeć o krawężnik. Poza tym nie znoszę jeździć na leżąco.
  • Odpowiedz
Nigdy nie zrozumiem hype na suvy... Niewygodne to, wychyla się na zakrętach, powyżej 90km/h głośno, duże spalanie, mniej sie widzi... każdy raz jak jechałem takim suvem wspominam naprawdę słabo... nawet mimo swoich gabarytów, czułem ze z tyłu jest mniej miejsca niż w moim coupe...

@miret210:
- przechylanie w zakrętach? to zależy w jakich SUVach, ale w 80% SUVów nawet jak jedziesz +10/20 do tego co mówią znaki, nie jest żadnym problemem. Chyba, że chcesz jechac z +40/50 ..... tylko po co ryzykowac utratę prawka?
- głośno w SUVach? A to dobre, totalna bzdura, bo wszystko zależy od modelu i marki. Zdarzało mi się jechać firmowym małym gównem miejskim, na oponach o szerokosci żadnej, a hałas był niesamowity przy każdej prędkości. Zero wyciszenia, tak że nawet piasek z czystej drogi uderzał o nadkola! Wiele SUVów jest już bardzo cichcych, np: wspomniane Stelvio Alfy.
- co do ilości miejsca w SUVach, jeśli jest go mniej niż w podobnym aucie np: rodzinnym czy kombi, to wynika to zazwyczaj z tego, że jest to auto przewidziane jako 4x4 (nawet jak go nie ma wybrana wersja wyposażenia). Coś za coś.
A zalet SUVów jest wg mnie
  • Odpowiedz
@miret210: Co do spalania nie będę się kłócił ( ͡º ͜ʖ͡º) ale przejedź się w końcu prawdziwym SUV'em np BMW x5 a nie czymś, co jedni nazywają SUV inni crossover a jeszcze inni compakt z podwyższonym zawieszeniem...


@Wasz_Pan: Prawdziwy SUV to Range Rover a nie jakieś Bmw x5
  • Odpowiedz