Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Też was to #!$%@? na #tinder że macie mało par,a jak już jakąś złapiecie to po paru wymienionych wiadomościach kontakt się urywa?Zastanawiam się czy to po prostu jest taka specyfika tego portalu,że ludzie mają trochę w dupie swojego rozmówcę przez to że są anonimowi, jak się coś nie spodoba to mogą skasować parę i tyle.Wkurza mnie to że szukanie drugiej połówki na tym portalu nie przynosi żadnych rezultatów .#pytanie #kghj #psychologia #socjologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 13
@FiziaMizia: Dlatego ja z bomby proponuję spotkanie już w openerze. Nie ma co się #!$%@?ć biorąc pod uwagę to, że na tej aplikacji różowe dostają tak z 20x tyle atencji co niebiescy. Mi też się niewygodnie pisze z więcej niż 3 naraz, a co dopiero gdybym był ładną dziewczyną usiłującą odpisać każdemu.

A tak to od razu przechodzę do konkretu. Dziewczyna albo się zgadza, albo rozmawiamy chwilę żeby dostosować miejsce i
Wolę już iść z kimś w ciemno na spotkanie niż tłuc w klawiaturę nie wiadomo do kogo


@FiziaMizia: A ja wręcz przeciwnie. Jak nie ma o czym gadać przez klawiaturę, to face to face tym bardziej nie będzie, więc szkoda mojego czasu na "randki w ciemno".
Nie twierdzę, że pisanie trwa w nieskończoność, ale dopóki sama nie poczuję, że już chcę tej randki, to jej nie będzie.
@AnonimoweMirkoWyznania: zmień nastawienie. obniż oczekiwania. traktuj tinder jako dodatek, a pewnie się pozytywnie rozczarujesz. A już na pewno nie szukaj kogoś na stałe, bo nawet jak trafisz to tym nastawieniem zrazisz. Tu nawet nie chodzi o push-pull, ale o odium desperata, które skreśla na starcie.
IskrzacyNiebieskipasek: Choć starałam się tak nie robić to jednak to jest trudne. Jednemu nie odpisałam, bo napisał słowo "sex" as nie normalnie po polsku no i w ogóle jak już użył tego słowa to widać co mu we łbie siedzi. Następny nie zaczynał wypowiedzi jak normalny człowiek od dużych liter i używał trzech znaków zapytania (???)
"jak mija weekend???"
"jak mija majówka???"
"teraz pewnie powrót do pracy???"
A tak ŁATWO być
OP: @frikuu: Wiedziałem że ktoś o to zapyta xD może się to wyda głupie , ale tak, szukam tam drugiej połówki.Jako że od 3 lat w realu nic nie znalazłem, to postanowiłem szukać też za pomocą internetu.W końcu chyba do tego służy tinder,czyż nie ?Może źle szukam ,chciałbym wiedzieć czy robię coś nie tak, czy może po prostu nie powinienem szukać i czekać aż sama przyjdzie.Ale takie czekanie moim zdaniem
OP: @Esubane: w openerze to znaczy , na żywo ?bo nie znam tego słowa.Możesz powiedzieć w jakich sytuacjach zagadujesz do dziewczyn?czy to jest tak że np jak jedziesz w pociągu i widzisz jakąś która CI się spodoba to podchodzisz, iii....no właśnie ,jak zagadujesz?@Esubane:

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop