Wpis z mikrobloga

#motocykle są jakieś firmy w Polsce (najlepiej #lodz) gdzie można sobie kupić odziez motocyklową tekstylną, ale taką powiedzmy sobie zrobioną pod siebie? Chodzi mi o dobór kolorów, wzorów etc. Jak z jakością takiego rozwiązania? W sumie pytam orientacyjnie ale może ktoś próbował i może się wypowiedzieć ;)
  • 16
@Pszemekk: @aviation_maniac: a te ich normalne, gotowe rozmiary są w miarę dopasowane? bo szukam spodni tekstylnych, ale z racji takiej iż jestem szczupły, to większość spodni się na mnie pompuje. Dlatego szukam czegoś typu slim fit
są jakieś firmy w Polsce (najlepiej #lodz) gdzie można sobie kupić odziez motocyklową tekstylną


@kefas_safek: Są

1. Tarbor (polecam ich za skóry, MEGA, tekstylia nie wiem, nie znam, może dobre)
2. Retbike

ALE

Nie ma co się ograniczać, np. taka modeka czasem potrafi dopasować gotowy krój pod klienta, zależy do sklepu, a jak nie modeka, to większość poprawe zrobi dowolny krawiec podobno, choć mnie nie chciało się #!$%@?ć po szwaczach
@iedrzei: Na sportowo możesz pytać Shima'y, kombiak mają całkiem spoko, tylko krój stricte sportowy, 4SR też szyje na wymiar, tylko tu już wchodzą w grę kwoty w okolicach 4k zł. Jak chcesz się zorientować w temacie, to napisz do "szimy", są bardzo chętni do współpracy :). Największy problem z firmami typu Tarbor, Rypard, czy Ledmar, to nie jakość wyrobów, ale fakt, żet to bardziej takie IMO cruiserowe klimaty i no offence,
@Glenroy: fajnie wiedzieć, że są jakieś opcje w ogóle. Póki co zbieram na razie informacje żeby ogarniać w jakieś niedalekiej przyszłości. Póki co nie potrzebuje kombiaka na cbr125 :D 4 koła jest trochę, ale jak będzie trzeba to z ciężkim w #!$%@?ę sercem, ale odżałuję :p
za doposażenie w porządne protektory zaczynają już liczyć sobie jak za zboże


@Glenroy: za swój zestaw z SAS'ami z Tarbor dałem 1400, więc nie wiem o jakim zbożu mówisz

IMO cruiserowe klimaty i no offence


meh :)