Wpis z mikrobloga

Mirki i węgierki, mial ktos moze problem z miesniem gruszkowatym? Cholera nie moge usiedziec na tylku dluzej niz pol godziny bo juz boli, RTG mialem robione, wszystko w porzadku, problem jest miesniowy. Myslalem ze naciagnalem sobie tam cos na silowni ale nie mija juz od miesiaca.

Cos procz rozciagania powinienem robic?

#fizjoterapia #medycyna #mikrokoksy
  • 15
@irondew: tak, jak nie rolowałeś się wcześniej to piłka tenisowa to dobry pomysł przed taką do lacrosse, chociaż bardzo szybko okaże się, że jest za miękka. Fizjo na pewno Ci to lepiej ogarnie manualnie, ale oprócz fizjo (i po skonsultowaniu tego z nim) możesz spokojnie wykonywać to co Ci wysłałem, jeżeli to rzeczywiście problem z gruszkowatym. Na YT jest milion poradników jak się rollować. Na poprzednim kanale który wysłałem też o
@masz_ty_rozum_i_godnosc: Dobra, dziekuje Ci bardzo :) Mam tez problem z miesniami z prawej strony kregoslupa, doslownie na samym boku, fizjo mowil ze jest tam sporo punktow spustowych, czy moge cos z nimi sam robic ? Bo tam rolowac sie chyba nie da, przynajmniej nei widzialem zadnego obrazka z tą partią miesni, zawsze tylko tyl plecow albo bok uda, nigdy miesnie na wysokosci biodra.

Z tymi fizjo jest taki problem ze wszyscy
@irondew idź na masaż do dobrego fizjoterapeuty z doświadczeniem. Potrafią robić cuda. Kilka sesji podziała. I przestań siedzieć. Kup sobie wielka piłkę do biurka albo siedzenie klecznik.
@irondew też miałam i fizjoterapeuta mi to nastawiał manualnie. Później było dużo lepiej i przy lekkim bólu rozciąganie wystarczało. Lepiej nie zwlekać, bo może zrobić się stan zapalny.