Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sluchajcie, jestem typowym damskim przegrywem... Mam 24 lata. Nigdy nie pracowalam. Studia skonczylam w wieku 22 lat. Gowno kierunek. Nie mam zadnego doswiadczenia. Mieszkam z rodzicami. NJestem osoba niesmiala, introwertyczna. Mam chyba jakas fobie spoleczną. Po prostu przegryw. Sadze ze do niczego sie nie nadaje.Nie mam znajomych, znajomosci. Nie mam co w cv wpisac. Chce sie odbic od dna. Znalezc prace. Wbrew pozorom nie jestem leniem. Mam skłamac w Cv? Ze gdzies pracowalam? Ze za granica na czarno robilam? Nie lubie klamac, nie potrafie. Wstyd mi za to ze nie pracowalam. Jesli ktos mnie wezmie na rozmowe i spyta czemu nie pracowalam co najlepiej powiedziec? Byl badz jest jeszczw ktos w tak slabej sytuacji?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: leć zrób sobie jakiś staż/zapisz się do jakiegoś programu unijnego/ idź do urzędu pracy, tam nikt nie będzie o nic pytał, po prostu chcesz pracować i tyle. Jeżeli na rozmowie ktoś zapyta czemu nie pracowałaś to powiedz że skończyłaś studia i cały czas aktywnie szukałaś. To na prawde nie jest super duża filozofia. Co do znajomych to nie wiem szczerze powiedziawszy, ale znajdź sobie jakieś hobby i poznaj ludzi o
@AnonimoweMirkoWyznania:
Nie łam sie, spokojnie.

Pod żadnym pozorem nie kłam, ze gdzieś pracowałaś - takie rzeczy szybko wychodzą na jaw.
Nie wiem jakie perspektywy masz w miejscu zamieszkania, ale gdy nie masz doświadczenia to warto oddzwonić firmy czy nie potrzebują kogoś na bezpłatny staż. Ja tak zaczynałam, pomimo ukończenia sensownego kierunku studiów.
Albo zarejestruj sie w urzędzie pracy, sa dofinansowania do szkoleń, na pewno znajdziesz cos dla siebie
A jak nie
@AnonimoweMirkoWyznania: a praktyki? znasz się na czymś? zrobiłeś kurs internetowy? byłeś animatorem na koloni dla dzieci?
pierdoły ale pokazują, że masz chęć do kształcenia, jesteś odpowiedzialny, pracowałeś w grupie...

a kłamanie w cv to straszne gówno, szczególnie, gdy pracodawca stwierdzi, że skoro to robiłeś to od tego zaczniesz u nich
OP: Tutaj OPka. Nie mam numeru potwierdzającego, ze to ja. Ktos pisal ze wyslal mi prywatną wiadomosc, niestety nie jestem w stanie jej odczytac.

Dziekuje wszystkim za dobre slowo, rady.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling