Wpis z mikrobloga

Co wy ludzie myślicie że jak nie przyjmujemy uchodzców to jesteśmy super bezpieczni i nic nam nie grozi? Bo co?Chroni nas armia błaszczaka i sebixy napadajace na budki z kebabam xDi? Prawda jest taka, że jakby takie isis chiało u nas jebnąc to by jebneło, tylko po co planowoac tak skomplikowane przedsięwizecie jak zamach w jakiejs k---a Polsce?. Na taki atak świat będzie miał w------e, tak jak my mamy w------e na ataki w krajach 3 świata w Afryce. Swoją sile lepiej pokazać uderzając w bogate kraje zachodu , dlatego zamachy są w Niemczech, Francji czy Anglii a nie w Polsce czy Mołdawii.
#zamach #manchester #bekazprawakow
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@future_taylor: Ale to jest powód żeby powstawały muzułmańskie dzielnice itp? Żeby za parę lat mordę Ci obili bo chcesz browara wypić? Żeby Twojej różowej w dupę zajrzeli bo źle ubrana? Żeby Twoje gówniaki dostawali w------l bo za białe?
  • Odpowiedz
@Polinik: Wiesz co, nie wiem jak gdzie indziej ale jak czasami wsiadam do SKM to połowa bywa mocno opalona. Jeżdżą grupami. Nie wiem skąd są- Czeczeni, Pakistan ale jest ich naprawdę coraz więcej
  • Odpowiedz
. Mój były profesor wieloletni ambasador kiedyś odpowiedział takiemu wykopkowi wyklętemu "terroryści nie dostają się na zachód na pontonie aby zaatakować, robią to samolotami jak ja czy Pan" i miał chłop racje.


@MamaIKillTheMan: Tak, k---a, ale jeżeli leci samolotem, to przechodzi kontrole, wszystko jest rejestrowane, sprawdzane w bazach danych, a jak przypłynie j-----m pontonem, to jest człowiekiem widmo. Każdy zarejestrowany w bazach danych terrorysta może sobie przypłynąć pontonem i nikt
  • Odpowiedz
@future_taylor niebezpieczeństwo związane z imigrantami to nie tylko zamachy, ale też gwałty, kradzieże, pobicia, rozboje, podpalenia itp. Wystarczy nam naszych sebixów i cyganów którzy robią sobie co im się podoba i policja sobie z nimi nie radzi
  • Odpowiedz