Wpis z mikrobloga

Mam pytanko do rowerowej części mirków. Czy moglibyście polecić jakiś dobry rower? Muszę zacząć ćwiczyć bo wyhodowałem za dużo tkanki tłuszczowej (ważę 120 kg) i jestem zdeterminowany się jej pozbyć. Rower trekingowo-miejski, tak aby można było nim pozwiedzać jurę krakowsko-częstochowską i jechać na zakupy. Dodatkowo dodam że chciałbym hamulce tarczowe, gdyż miałem kilka niemiłych doświadczeń z v-break'ami.
Budżet to 3000 zł.
#pytanie #rower
  • 6
@Hiranus: Do twoich potrzeb idealny będzie Unibike Xenon. Fakt że kosztuje jakieś 3500 ale jest lepiej wyposażony niż nie jeden rower za ponad 4 tysiące. Nie płacisz fortuny za samą markę producenta, a dostajesz osprzęt Deore/SLX/XT, czy BARDZO dobry. I hamulce to nie jakieś tanie byle co, tylko Shimano SLX (chociaż osobiście wolę hydrauliki innych producentów niż Shimano). W innych rowerach za 3000 masz osprzęt dwie półki niżej.
@Hiranus: @chwed: Na przyszłość: jak pytasz na mirko o coś do 3000zł to powiedz że budżet do 2500 ;). I żeby nie było - ten Unibike to faktycznie dobry sprzęt, pytanie czy na zakupy nie za dobry