Wpis z mikrobloga

@Skydance: właśnie to jest problem, że we wszystkim chcemy znaleźć proste prawidłowości, ale nie zawsze takie są. Efekt podany we wpisie istnieje, ale myślę, że za dużo chce się mu od razu przypisać, albo nim uprościć.

Plus przez was kurde będę teraz zwracał uwagę na takie rzeczy zamiast cieszyć się filmem xd
  • Odpowiedz
Nie wiem czy jakbym całe życie pisał od prawej do lewej, wszystkie wykresy oglądał od prawej do lewej i mario też by biegał w tym kierunku to czy bym miał "wewnętrzny kompas" mówiący mi że po lewej czeka na kogoś.
  • Odpowiedz
Ty widziałeś zegarek?


@dqdq1:

To akurat średnio trafiony przykład, bo ruch zegara następuje prawoskrętnie. Spójrz sobie na zegarek jak wskazówka jest na dole, to się zdziwisz ( ͡°
  • Odpowiedz
@Afropolon bardzo ciekawy wpis, zajmujesz się fotografią lub psychologią? Masz może jakieś rady lub takie właśnie ciekawostki na temat tego jak ludzie odbierają zdjęcia innych ludzi na takich portalach internetowych jak np Facebook, wykop, tinder itp?
  • Odpowiedz
@mama_Andrzejka: @pawel_je: @Haz3L: @Raider0001: @nvmm: @kartofel: @TzK_: @Valdin: @Log_WB67: @czarna_sraczka: @vankaszaner:

Chyba zawołałem wszystkich sceptyków.

1. Nauczyli mnie tego w szkole. Podawali źródła, ale było to z 15 lat temu.
2. Ma to ścisły związek z kulturą danej społeczności i kierunkiem pisania, nie jest to jednak jedyny czynnik. Obecnie w świecie gdzie media "zachodnie" przenikają do świata "wchodu" - domyślny "arabski" sposób
Afropolon - @mamaAndrzejka: @pawelje: @Haz3L: @Raider0001: @nvmm: @kartofel: @TzK: @V...
  • Odpowiedz