Wpis z mikrobloga

Przy każdym kolejnym zamachu po prostu cholernie mi przykro, zle i czuje przerażająca bezsilność jak pomyśle sobie o tych wszystkich niewinnych ludziach, którzy bezpowrotnie stracili swoje życie w imię jakiejś chorej ideologii.

I mniej więcej w tym samym czasie widzę tylko jak dwie strony napieprzają sobie pałkami po głowach, prawa strona zachowuje się jakby cieszyła z każdego kolejnego zamachu dającego niby-dowody pod swoją teze jaki islam i imigranci są źli, a znowu lewa nie szuka rozwiązań tylko udaje ze problemu nie ma, myli przyczyny ze skutkami i sprowadza to do podobnych absurdów jak koledzy z prawej.

I tylko te kolejne ofiary gdzieś w tym wszystkim umykają...
Dobranoc (,)

#zamach #manchester
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@troyes: Problem polega na tym, że pod płaszczem liberalnych ideologii o pokojowym współistnieniu różnych ras i kultur do Europy importujemy od kilkudziesięciu lat osoby, dla których w znacznej części zdobycze wspolczesnego humanizmu sa obce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@troyes: Jest jeszcze trzecia strona. Nazywam ją roboczo projektanci i Ciebie do niej przypisuję. Projektanci cierpią na wieczne projekcje. Projekcje jak to niby przeciwnicy imigracji cieszą się z zamachów. Zapewniam Cię, że nikt komu leży na sercu bezpieczeństwo i dobro naszego kraju się z tego nie cieszy, zapewniam Cię również, iż Twoje zdystansowanie i poczucie wyższości jest kompletnie nieuzasadnione.
  • Odpowiedz
@MartinoBlankuleto: możliwe, że masz rację. nawet chciałbym, żebyś ją miał - tylko jakoś umyka mi ta troska o bezpieczeństwo wśród komentarzy o tym jak to "hehe zamach pewnie zrobił rdzenny chory psychicznie Brytyjczyk Ali Mohamed xDD ( ͡° ͜ʖ ͡°)" albo "Brytyjczycy mają za swoje". Ale może jestem uprzedzony albo nie umiem czytać między wierszami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@troyes: Widzisz wojnę prawo-lewo, a umyka ci jeszcze coś. Wychodzi na to, że spełnia się to przed czym prawica od lat ostrzegała. Może teraz przy kolejnych wyborach będziesz wiedział kto ludzi okłamuje, a kto mówi prawdę.

A dzieci i zamach? Zdaje się, że masz w awatarze prezydenta Francji. To on twierdzi, że powinniśmy się przyzwyczaić do zamachów. Więc niepotrzebnie szkoda ci dzieci - tak przecież miało być i trzeba się
  • Odpowiedz