Wpis z mikrobloga

@volden: u mnie na szczęście tylko ten jeden jest w większych grupach chyba 5-6 osobowych, tak to zawsze jakaś prezentacja we dwie to szybko na fejsie można ogarnąć, za 5 osób nie mam zamiaru nic robić, a co poradzić jak latają na inne grupy albo nie chodzą i widziałem ich 2x w życiu XD
@TheRakQueen: akurat w pracy mam całkiem odwrotnie jeżeli chodzi o współpracę, każdy chce pomóc, wie co ma robić i jakoś to jest poukładane. Ale może dlatego, że w pracy nie muszę tym kierować, nie czuję poziomu #!$%@?, który studbazie towarzyszy ostro.
@volden:
Coś o tym wiem () cholerne ekstrema - jedni traktują to, jakby to była kur#$a najważniejsza rzecz w ich życiu, a inni po prostu mają to gdzieś i trzeba nie raz robić za nich, a jak się ich goni, to się denerwują. Na szczęście są jednak i osoby normalne
@volden: ja robilem z jednym gosciem prezentacje. Jego rola bylo napisanie kodu. Zrobil to, ale ostatniego dmia przed prezentowaniem ... a na dodatek nic z teog nie rozumial. Teraz bede musial pisac zaliczeniowke z cwiczen xD
Nie polecam.