Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zgadzacie się, że piękne kobiety przyciągają niewłasciwych mężczyzn? Płytkich. Taka zwykła z urody kobieta przyciągnie zwykłego faceta, normalnego. A piękna całą gamę właśnie oprócz tych normalnych, bo normalni nie potrzebują mieć aż tak bardzo pięknej, bo w sumie po co. Jak facet rozmawia z piękną to myśli o seksie a jak z ładną, ale nie jakąś cudowną to moze też mysleć o innych rzeczach, mózg aż tak bardzo mu się nie upośledza i nie zmienia w papke, która podpowiada "przeleć ją". Mózg mężczyzny wariuje jak jest w towarzystwie piekności i nawet jakby chciał zobaczyć w niej cżłowieka to najpierw widzi obiekt żądzy zaślepiającej mózg. #zwiazki #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zgadzacie się, że piękne kobiety pr...
źródło: comment_LAo0eePGDdJSAxjNpq3ogn6C761nY9R7.jpg
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Dla mnie piękne są często upośledzone faktem że całe życie były inaczej traktowane przez otoczenie, nie lubię pięknych, odrzucają mnie swoją osobowością, piekną bierze tylko cham który poradzi sobie z nią w ten sposób że zdominuje ją strachem lub bogacz który zdominuje ją kasą, normalny koleś w życiu nie weźmie pieknej bo nigdy nie będzie pewny że zdoła zarzucić jej taką smycz którą ją utrzyma, zawsze będzie miał wrażenie że
Jak facet rozmawia z piękną to myśli o seksie a jak z ładną, ale nie jakąś cudowną to moze też mysleć o innych rzeczach, mózg aż tak bardzo mu się nie upośledza i nie zmienia w papke, która podpowiada "przeleć ją".


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucia, ale ja mam trochę inaczej. Dziewczyny/kobiety dzielę na:

1) Seksowne
2) Piękne
3) Brzydkie (jestem wybredny, nie mam jakiegoś pośredniego stanu)
Pobierz A.....k - > Jak facet rozmawia z piękną to myśli o seksie a jak z ładną, ale nie jaką...
źródło: comment_zPUW8AnoWTddsQOcupkuqYJpePWKVJFj.jpg
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem co mam sądzić o Twoim wpisie. U mnie jest tak, że bardziej podniecają mnie kobiety 7-9/10 niż 10/10, czasem nawet szara myszka 6/10 jest dla mnie atrakcyjniejsza niż pani, która nie potrzebuje photoshopa. Nie wiem dlaczego, po prostu wolę jak ktoś posiada jakieś wady w wyglądzie. Myślę, że to niedoskonałości świadczą o czyimś pięknie, nie perfekcja. Może być też tak, że jest to mechanizm adaptacji, w końcu sam
MikroblogowyStarzec: Lol to nie jest tak, ze przecietne Mirki boja sie pieknych kobiet, to wy zwyczajnie nie zwracacie na nich uwagi uganiajac sie za lobuzami bo chormony kazaly. A ze po czasie wychodzi, ze lobuz w sumie poza cpaniem, chlaniem i byciem chamem nic sobe nie reprezentuje to powstaja takie placzliwe posty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego te piekne czesto maja zryta psychike bo cale zycie