Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ktoś oglądał już nowy serial dokumentalny "the Keepers".
Zawaliłem całą nockę obejrzałem do końca i powiem Wam że nigdy chyba nie byłem tak #!$%@? w trakcie oglądania. Jakby dali mi takiego jednego czy drugiego bohatera tej historii na wyciągnięcie ręki to chyba bym #!$%@?ł...

Bardzo dobrze przedstawiona historia. Dzięki jej dawkowaniu nie gubimy się w jej zawiłości a i dzięki temu każdy odcinek ujawnia nowe fakty. Historia mocno nacechowana emocjonalnie dzięki czemu łatwo się wczuć.

Jak ktoś oglądał - ciekaw jestem opinii, bo ja mam mętlik w głowie

8/10

https://www.youtube.com/embed/Khr7dbuBjuE

#netflix #thekeeper #seriale
  • 9
@cammb: tak oglądałem - tamten rzeczywiście się ciągnął miejscami.
Ten jest dużo lepszy pod tym względem, choć odcinki mają po ponad godzinę. Materiału jest tutaj mam wrażenie dużo więcej a i jest on dużo ciekawszy
@turpis: Właśnie obejrzałem całośc, nie jest to The Jinx (kto nie widział to koniecznie obejrzeć), ale jest ciekawsze niż Making a Murderer. Przejmujące, miejscami przypominało oscarowy Spotlight, tyle że tu zdecydowanie na plus przemawia forma dokumentu.

Jedna rzecz mnie dodatkowo zaciekawiła jeśli chodzi o realia - te kobiety, które przedstawiały się jako "byłe siostry", wychodzi na to, że żadna nie wytrwała w tym powołaniu i co ciekawe - nie wydaje się
@turpis: Ja również obejrzałam cały i rozpatrując w kategoriach serialu dokumentalnego bardzo mi się podobał. Niesamowicie poruszał, oburzał i wciągał jednocześnie. Czytałam kilka średnio pochlebnych opinii w których zarzuca się serialowi ciągnięcie się i wprowadzanie zbędnych wątków. Ale ja nie mogę się z tym zgodzić, podobało mi się, ze moglam dowiedziec sie o roznych poszlakach, zapoznac sie z roznymi punktami widzenia i poczuc sie jak sledczy. Serial otworzyl mi oczy na