Wpis z mikrobloga

Ma ktoś może zdjęcia ul. Armii Krajowej i okolicy stacji #pkp w Piotrowicach przed przebudową? Pamiętam że był tam normalny przejazd kolejowy zamiast wiaduktu i już wtedy (mimo że w latach 90. jeździło nieporównywalnie mniej aut) tworzyły się masakryczne korki.
Chciałbym przypomnieć sobie jak to dokładnie wyglądało, a niestety wszystkie zdjęcia na jakie trafiłem w internecie są już niestety bezpośrednio po przebudowie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#katowice #piotrowice #ligota #slask #fotografia #historia #lata90 #90s
Pobierz o.....y - Ma ktoś może zdjęcia ul. Armii Krajowej i okolicy stacji #pkp w Piotrowicac...
źródło: comment_X5kQBZUiACoxjvGPLRWoEmFRXydewkb2.jpg
  • 13
@Lukki:
Ano, fajna była - w przeciwieństwie do innych stacji została w pomarańczowych barwach CPNu, nawet jako opuszczona. Szkoda że ją niestety parę lat temu ją wyburzyli ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@ZackOscielny:
Na Google Maps najstarsze zdjęcia lotnicze są z 2003 roku, a od tego czasu sporo się pozmieniało. Celowałem głównie w phototrans.pl, bo przy okazji przeglądania archiwalnych zdjęć autobusów można znaleźć sporo ciekawych rzeczy -
Pobierz o.....y - @Lukki: 
Ano, fajna była - w przeciwieństwie do innych stacji została w po...
źródło: comment_FBBt6mibig9P8AKU02SdDejRc7pGlAXY.jpg
@oficer-prowadzacy: To mi teraz przywołałeś wspomnienia. Pamiętam, że za gówniaka jadąc tam z rodzicami to zawsze były straszne korki właśnie przez ten przejazd. A w trakcie przebudowy przejeżdżało się chyba bokiem. W miejscu,gdzie obecnie jest dojazd drogą pod same tory, a z drugiej nawet przejazd ze szlabanem. Tak chyba było. Ale też nie pamiętam jak było przed przebudową (,)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.