Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: karma boża wraca

gdyby Francja nie niewoliła Somalii Mogadiszu Algierii, nie mordowała rabowała gwałciła tam, nikt by się nie poczuwał że to ich nowa ojczyzna
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: @zirytowana_plaszczka: w mediach nie widziałem żadnej informacji na ten temat więc zapewne kolejny bullshit bez źródła. Googlowanie informacji o spadku dochodów o 68% też nie daje żadnych rezultatów. Zresztą wystarczy popatrzeć na dane: http://www.entreprises.gouv.fr/files/files/directions_services/etudes-et-statistiques/stats-tourisme/chiffres-cles/2016-Chiffres-cles-tourisme-FR.pdf
8 lat temu przychody wynosiły 35 miliarów. W 2015 było to 41 miliardów. Jeżeli faktycznie w 2016 miałyby stopnieć o 68% w porównaniu do 2009 to znaczyłoby że w 2016 przychody wynosiłyby tylko
  • Odpowiedz
@Kaizerx: To było swojego rodzaju pytanie retoryczne, nie wiem co musiałoby się stać aby spadek dochodów z turystyki wyniósł 68%, po prostu ciekaw jestem czy @LibertyPrime umie to jakoś poprzeć, bo przecież nie zniżyłby się do celowego wstawiania screenów z tweetami zawierającymi fałszywe informacje, sądzę też że skrzętnie weryfikuje newsy na które się natyka, przecież nie jest pelikanem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kejran:
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: A może #!$%@? dlatego, że turyści myślą, że Francja zmienia się w Somalię a Paryż w Mogadiszu? xD


@ZwirekBentonitowy a myślą tak, rzecz jasna, przez prawackie urojenia, a nie jakieś islamskie zamachy czy coś, nie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Podejrzewam, że wynik stwierdzi brak tolerancji dla przybyszów z innch krajów, w tym turystów. Nakażą Francuzom jeszcze bardziej się otworzyć.
  • Odpowiedz