Wpis z mikrobloga

Byłeś Ty w ogóle w Paryżu?


@vote_for_pedro: @wolodia: ja byłem 3 miesiące temu, niby spoko, ale wojsko czy inne sluzby łażące po mieście (a nawet przeszukujące jakiegoś araba tak nagle) jakoś nie daje poczucia że jest bezpiecznie

@LibertyPrime: chyba fejk z danymi, wielokrotnie już było pokazywane że większość ludzi ma w dupie bezpieczeństwo na wakacjach, ale gdyby ktoś miał zrobić takie badania to pewnie by wyszlo
  • Odpowiedz
ja byłem 3 miesiące temu, niby spoko, ale wojsko czy inne sluzby łażące po mieście (a nawet przeszukujące jakiegoś araba tak nagle) jakoś nie daje poczucia że jest bezpiecznie


@noekid: Co do obecności służb nie mam wątpliwości, w lutym byłem w Strasbourgu i wygląda to podobnie. Raczej wzbudzało to zainteresowanie u mnie aniżeli niepokój, niekomfortowo to ja się czuję widząc nie żołnierza na ulicy, a stewarda w samolocie patrzącego przez
  • Odpowiedz
  • 0
@krol_europy kurde czlowieku strzelasz do swojego... Mam w cholere roboty teraz, a gonienie za zrodlami zajmoje czas ty je juz masz. Wiec poprostu podesluj. Przecież ja nie twierdza ze piszesz nieprawde. Ja tylko proszę o zrodlo. Obrazasz i nabijasz sie z neueuropa samemu zachowojac sie niestabilnie i troche smiesznie. Stoimy po tej samej stronie barykady i obserwojemy te same efekty chorej polityki imigracyjnej. Ale wiecej powsciagliwosci proponuje...
  • Odpowiedz