Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie flaczki takie gotowane bez przypraw. Napisali na opakowaniu, żeby zrobić sobie rosołek i podgotować flaczki 15 minut razem z rosołkiem. Jak #!$%@?łem flaczki do rosołku to zaczęło tak trochę niepokojąco #!$%@?ć, ale myślę sobie, może tak ma być. Może to świeże flaczki i dlatego jeszcze tak cuchną.

#!$%@?łem ze smakiem dwa talerze i ogólnie wrażenia smakowe były jak najbardziej prawidłowe.

Tylko #!$%@? tak mnie coś tknęło, żeby sprawdzić datę przydatności tych flaczków to wyszło, że prawie tydzień po terminie. xD

Czy umrę?

#kiciochpyta #flaczki #umierajzwykopem #corobic
  • 8
@Mack_Lanegan: można dostać sraki, wątpię, że od starego mięsa się umiera xD z surowego mięcha można jedynie dostać tasiemca, ale to tylko z bydlęcego, najczęściej z befsztyka tatarskiego, ewentualnie ze słabo usmażonego kotleta wołowego
@Mack_Lanegan: jedyne od czego można umrzeć, to od jadu kiełbasianego. Powstaje on głównie z produktów przetworzonych, przechowywanych w skrajnie niesprzyjających warunkach, długo po terminie. Przykładowo może być to stara kiełbasa, konserwa różne tluste przetwory.