Wpis z mikrobloga

eplatnik zus to takie gowno ze sie w glowie nie miesci. chcialem zlozyc feklaracje zus zua aby sie zarejestrowac do tego super systemu jak mam teraz dzialalnosc. podobno mozna online. jako piwniczanin #programista15k uznalem opcje za superz wypelnilem na swoim macu formularz zweryfikowalem i dupa nic sie nie stalo, sprobowalem pod chrome, musialem zainstalowac jakis specjalny plugin no to siup zainstalowalem, potem mowi ze brak javy zainstalowalem. okazuje sie ze java wspieraja jest teraz w safari tylko i nie w chrome na osx (wtf) a pluginu do safari nie ma xd

koniec koncow zmarnowalem 50 minut i nic nie ogarnalem a jutro bede musial jechac do urzedu osobiscie to ogarnac, nosz kurde krew mnie zalewa xd #gorzkiezale #zus #firma #dzialalnoscgospodarcza
  • 14
  • Odpowiedz
@HCLB Problem leży po stronie Apple.

Czemu to programiści z Zusu mają się dostosować do jaśnie panów z Mac'ami skoro 99% osób w Polsce posiadających komputer mają PC. Gdyby nie problemy z obsługą Javy to nie miałbyś na co narzekać. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint: problem to leży po stronie tego co to gowno napisał, ostatnio nawet deklaracji wysłać nie mogłem a jak się już wysłała to ZUS jej nie widział, a najlepsze jest to ze pani w zusie wie ze są problem ale oni nic nie mogą poradzić
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint: płatnik to następny gowno, tez go używałem i były takie same problemy. Zawsze jakaś deklaracja nie dochodziła do ZUS, najlepsze było jak się kogoś rejestrowało a zus tego nie miał. I to nie tylko u mnie są takie problemy wielu znajomych ma to samo co ja.
  • Odpowiedz
@adrian43 To jeszcze dziwniejsze :P

Używamy w biurze Płatnika od wielu lat i faktycznie zdarzają się problemy ale tylko i wyłącznie dlatego, że deklaracje nie zawsze są potwierdzane przez ZUS tego samego dnia.
  • Odpowiedz