Wpis z mikrobloga

LG G6 czy Honor 8 pro? Czy jeszcze coś innego. Teraz mam huawei p9 i #!$%@? mnie jego zarządzanie ramem powoli, no ale H8pro ma 6GB
Aparat jak najlepszy

Na O+5 raczej nie będę czekał, xiaomi odpada
Interesuje mnie toptier do 2500zł z oficjalnej dystrybucji, komisy z allegro się nie liczą. S8 najtaniej na amazonie był za 2700, jakby zleciał do 2500 to też wchodzi w grę
#telefony #android
  • 22
  • Odpowiedz
@rdy: LTE DL 600,00 Mbit/s
LTE UP 150,00 Mbit/s
Ma lepsze lte moze jakoś procentowo będzie to lepsze ja bym lg brał mimo że lubie honora i huawei. Bo honor to chyba marka huawei ?
  • Odpowiedz
@Jurigag: klasyka w xiaomi - chiński kiepski soft, brak sensownej gwarancji PL, brak możliwości wzięcia na firmę i przede wszystkim beznadziejny aparat po raz któryś z kolei. Z resztą doliczając vat i cło wcale nie będzie wiele taniej

Za stary już jestem na #!$%@? się z romami żeby wszystko działało po ludzku, a i coraz więcej apek blokuje w ogóle dostęp do nich jak telefon ma roota

no i trochę
  • Odpowiedz
hiński kiepski soft, brak sensownej gwarancji PL


@rdy: przecież miui to najlepszy rom do androida, gwarancja w polsce jest, na vat i cło masz gwarancje w ibuygou, za 64gb i 6gb ramu wychodzi 2000 zł
  • Odpowiedz
@Jurigag: Jest taka gwarancja że jestem w stanie w warszawie oddać telefon i odebrać następnego dnia z wymienioną połową części? Nie ma. A każdy telefon który miałem w ciągu ostatnich kilku lat wymagał tej wymiany baterii, ekranu czy pcb w ramach gwarancji

chińskie softy to tragedia, zaprojektowane żeby #!$%@?ć aplikacje jak tylko się da. Huawei się powoli z tego leczy
Za xiaomi to ja podziękuje. Nadają sie jako średniaki, ale
  • Odpowiedz
@rdy: a nie wiem, ja nigdy nie oddawałem telefonu na gwarancje a soft dla mnie bardzo dobry, nic nie #!$%@? itp itd no ale rzeczywiście może dlatego że korzystam ze "średniaka" xiaomi mi5, bo zwyczajnie więcej nie potrzebuje
  • Odpowiedz
@Jurigag: ja wyznaje zasadę że skoro producent daje 2 lata gwarancji to trzeba korzystać. Średnio co pół roku regularnie ładowana bateria nadaje się do #!$%@?, więc jak mam gware to 1 dzień i załatwione, a często dostane jeszcze jakis gratis w stylu wymiany wyświetlacza czy płyty głównej. LG G2 był w serwisie 4x aż w końcu dali za darmo LG G3 xD
  • Odpowiedz
@PanFlips: taki urok emui, masz 3GB ramu, a przy 1,2GB wolnego juz sie zaczyna panika i uwalanie rzeczy w tle. Na androidzie 6.0 to w ogóle była z tym tragedia bo uwalało wszystko non stop. na 7.0 jest lepiej, ale nadal to czuć.
  • Odpowiedz