Wpis z mikrobloga

#!$%@? dlaczego ty?!!!!!! #soundgarden #chriscornell #grunge #hardrock (,)(,)(,)(,)(,)(,)(,)(,)(,)(,)(,)(,)(,)(,)(,)(,)(,)(,)(,)(,)(,)(,)(,)(,)(,)(,)(,)
Pobierz atrax15 - #!$%@? dlaczego ty?!!!!!! #soundgarden #chriscornell #grunge #hardrock (╯︵╰...
źródło: comment_DKce1wm8G6qgtkwW4Ebs2Nx5UAnWwslz.jpg
  • 18
@Zdupcyngiel wspomniałem artystę który umarł/popełnił samobója przedwczoraj którego bardzo lubiłem,ot co,a ty mi wyjeżdżasz z jakimiś pierdami #!$%@? wie o co kaman,jakaś piłka coś nie wiem ocb,po co obserwuje sz tag czy tam odpisujesz skoro nawet nie wiesz ocb?
@sn666ke tak,też to widziałem i nie wiem po co to?jak dla mnie bez sensu,kasa tu pewnie grała duża rolę ,i tu mi się dziwię,jak dla mnie to duża wpadka dla niego ale przez to wcale go nie przekreślam,bo to co robił wcześniej czy później to absolutnie co innego
@atrax15: Dopiero teraz zauważyłem, że korzystasz z androida, a tam może tego nie ma. W każdym razie, jak jesteś na pełnej wersji wykopu, to najeżdżasz na niechciany komentarz myszką i ci się pojawia opcja "usuń". Klikasz, potwierdzasz i gotowe.