Wpis z mikrobloga

@susuke15 mam 3 lata wkretarke 14.4 eksploatowana w dekarstwie ( dachy podbitki, rynny tarasy) po 2 latach "skutecznosc akumulatorow na poziomie 80%. Wysylalem do nich zeby mi zbadali - koszt to okragle 0pln. Jestem b zadowolony z tego sprzetu, w porownaniu z boshem ( tez 14.4V ) to niebo a ziemia na korzysc metabo! Zrobie zdjecie jak wyglada prawilna wkretarka czlowieka pracujacego, moze pomoze w losowaniu.... :-)

Ogladalem ostatnio gazetke i
  • Odpowiedz
@susuke15: zajebista sprawa taki sikor... Pracuje u siebie w gospodarstwie w warzywach i musze się męczyć z wyciąganiem tel, bo jedyny zegarek jaki mam ma ceramiczną branzoletke i jest mega niewygodny... Jak nie wygram, a pewnie nie wygram xD to chyba sobie takiego sprawie
  • Odpowiedz
@susuke15: wiem wiem, mirkorandom, daje wszystkim równe szanse.
A mi się w sumie zdarzyło wygrać podkładkę pod mysz, a potem dla równowagi we wszechświecie zrobiłem sam swoje rozdajo, więc teraz jest szansa, że jakieś wygrasz ( )
  • Odpowiedz
@dzazzio: ja chciałem kupić tacie do stolarki. Chciałem Dewalta ale to jednak za dużo na mnie a dużo fajnego słyszałem o Metabo. Jeszcze lepsza okazja, chyba przepłaciłem ;/
  • Odpowiedz
  • 0
@qoompel mnie bardziej te opakowanie się podoba niż zegarek. Jest na magnes zamykane i prawdopodobnie jest więcej warte niż ten zegarek. Wodoszczelność na 3 to mój casio ma 5 i normalnie biorę z nim prysznic i nic
  • Odpowiedz
Wodoszczelność na 3 to mój casio ma 5 i normalnie biorę z nim prysznic i nic


@susuke15: Bo 3BAR/30m to losowe zachlapanie podczas mycia rąk/deszczu, a 5BAR/50m to właśnie prysznic/wanna
  • Odpowiedz