Wpis z mikrobloga

@kalorymetria: sprzedaż takich powinna być zakazana. to wprowadza w błąd przez podobieństwo do napisu policja plus co to za opcja zeby sie chwalić, że się jest z Polski. a nawet jeśli to sie Poland powinno pisac a nie Polska (sam jestem motocyklistą)
@kalorymetria: sprzedaż takich powinna być zakazana. to wprowadza w błąd przez podobieństwo do napisu policja plus co to za opcja zeby sie chwalić, że się jest z Polski. a nawet jeśli to sie Poland powinno pisac a nie Polska (sam jestem motocyklistą)


@daczka92: XDDDDDDD

już tyle razy było to tutaj poruszane, że w Polsce, policjanci na motocyklach nie jeżdżą w kamizelkach.
Po co ci taka kamizelka?


@adam-bojarski: Bo może lubi jak ludzie zadają głupie pytania... ( ͡º ͜ʖ͡º)

sprzedaż takich powinna być zakazana. to wprowadza w błąd przez podobieństwo do napisu policja

Nie no, rzeczywiście, całe pierwsze 3 litery są identyczne...zakażmy też białych kasków i srebrnych motocykli, bo przecież policja...

plus co to za opcja zeby sie chwalić, że się jest z Polski.

Chyba będę musiał zdrapać
nie tak z głową żeby mieć pretensje o to


@ImeNs: Trochę przesadzasz moim zdaniem, każdy ma coś za uszami i normalne jest że ludzie nie lubią być "straszeni", a dokładnie to się odbywa na drodze w mózgach większości kiedy widzą taką kamizelkę. Co więcej, jeśli chcesz zrozumieć takie myślenie, to musisz się postawić w butach osoby która albo nigdy nie jeździła, albo jest mega cipą a nie motocyklistą skoro większego stracha
@tosyu: ale to nie ja napisałem, że trzeba tego zakazać i zamiast pisać "Polska" powinni umieszczać napisy "Poland". Więc nadal uważasz, że to normalne? Tym tokiem rozumowania, zróbmy tak jak @Glenroy wspomniał. Zabrońmy jeździć czarnym/granatowym i srebnym insygniom, pasatom i vectrom z antenami od CB radia bo mogą łudząco przypominać policję(jak dla mnie to analogiczna sytuacja).
I tak, nie jestem święty na drodze i sam nie raz już się lekko zdygałem
@ImeNs nie chodzi o to czy jezdza czy nie, wproeadza to w blad. Zombie nie istnieja a ludzie sie ich i tak boją. Chodzi o reakcje.
@Glenroy a co to ma do szacunku do ojczyzny i jezyka? No prośba... Jezdzenie z napisem "Polska" to szacunek? Nawet nie wiem po co. To chwalenie sie? No to jak sie chwalic to zeby ludzie rozumieli, a w ojczyźnie to i tak widac ze jsst sie