Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi rowerzyści. Jak macie czerwone po czym jedziecie tam prosto to ustawiacie się na środku, po czym w trakcie jazdy przez skrzyżowanie zjeżdżacie do prawej? Bo ja ustawiam się tak wręcz po lewej żeby auta za mną mogły spokojnie jechać w prawo, ale mam schizę w trakcie jazdy przez skrzyżowanie że ktoś zacznie mnie wyprzedzać po mojej prawej xD
#rower #motoryzacja
Pobierz FiziuMiziu - Powiedzcie mi rowerzyści. Jak macie czerwone po czym jedziecie tam prost...
źródło: comment_najPdQvwigHkfc7rSu2kJSGosXdlAH0p.jpg
  • 5
@FiziuMiziu do lewej zjeżdżasz jak chcesz skręcić w lewo. Jak będziesz jechał lewą i ktoś zacznie cię wyprzedzać to będziesz miał problem żeby wrócić

Więc tak, jak chcę jechać prosto to zależy od skrzyżowania, czasem środkiem czasem nie. Jeśli np. Główna skręca w prawo, a ja chce kontynuować prosto to jadę środkiem. Bo jak zatrzymasz się po prawej, żeby przepuścić kogoś z pierwszeństwem to po ruszenie może się okazać, że kończysz na
@FiziuMiziu: Staję na światłach po środku pasa, po zapaleniu się zielonego przez skrzyżowanie jadę środkiem pasa. Za skrzyżowaniem zazwyczaj jest przejście dla pieszych, a za nim zjeżdżam dopiero bliżej prawej krawędzi.