Wpis z mikrobloga

@bijotai: Tak, nie mam co do tego wiedzy. A staram się się nie wypowiadać na temat na który się nie znam.
Nie uważam, że jego wizje są ok, ale jeśli dyskusja nic nie daje, to po co go nakręcać? Robić efekt oblężonej twierdzy?
Czy Ty lub on wyjdziecie z takiej dyskusji mądrzejsi, lepsi? Czy poboczny czytelnik coś na takiej dyskusji zyska?
Jak ktoś ma rozum to sam oceni, bez problemu
  • Odpowiedz
@bilas konkretnie zawsze będę piętnować idiotyzmy mareczka i ludzi którzy go plusują. Facet wrzuca bzdury, szydzi z żołnierzy WP to nawet nie zasługuje na coś w rodzaju Kodeksu Boziewicza Co więcej jedynym jego argumentem bywa często słowo lewak i czarnolista. Na wykopie niestety jest sporo osób, które traktują wojnę w Syrii i Iraku jak dobrą zabawę w której można pokibicować jednej ze stron. Wyobraź sobie, że jakoś z 2Pacem mimo dużej
  • Odpowiedz
@bijotai: no dobra, to ma jakiś sens... Jeśli uważasz, że szydzi z WP to jest w sumie słuszny powód do walki. Co do poprzednich wpisów to chyba mnie poniosło, miałem dosyć tych dysput z dupy. Nie lubię tego. Jak coś to przepraszam i cofam poprzednie.
  • Odpowiedz