Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie ale brytole i polonia jadąca na wakacje z #uk to najgorszy syf turystyczny.
Niestety trzeci rok z rzędu trafiam że nasze turnusy się nakładają i za każdym razem to samo.
Jeśli chodzi o polakow z uk to patola i niestety różowe przyjechały na seks turystyke nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt ze wieczorem w pokoju siedzi jej mąż z dzieckiem a ona szuka wielkiego greckiego romansu który gdy minie kac okazuje sie być małą albańską przygodą.
Brytole zaś są w 12 osób nachlani i naćpani drą mordy tarzają się upodleni i ogólnie zachowują się jak małpy wypuszczone z klatki.
#wakacje #grecja #gownowpis
  • 9
@grucha_88: Odwiedzam miejsca w których nie byłem, w tym roku trafiłem na grecję, za rok na szczęście meksyk a za dwa kuba.
@wendy_z_breaking_bad: Często organizuję w ten sposób wyjazdy (zwłaszcza jak nastawiam sie stricte na zwiedzanie) opcje all inc. Miałem jak dotąd 4 razy ma to swoje zalety i wady po mojemu to kwestia gustu, miejsca jak Albania, Czarnogóra i ogólnie balkany wolę wziąć bezpieczne all inc. Natomiast Maltę zwiedzalem