Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szukam mirków którzy całą młodość i początek dorosłości tkwili w #!$%@? i wyszli z #przegryw i #tfwnogf dopiero po skończeniu studiów. Czy ktoś ma na tyle odwagi cywilnej by się do tego przyznać? Jak możecie to napiszcie na ten temat coś więcej a nie tylko jedno zdanie.
Ja skończyłem studia, które niestety okazały się gównokierunkiem i dostałem butem prosto w twarz od rynku pracy. Zanim jako tako ustabilizuję swoją pozycję na rynku pracy będę kilka lat po trzydziestce i na rynku matrymonialnym wszystko co lepsze już dawno przebrane. Zresztą która chciałaby nieopierzonego żółtodzioba pod tym względem. Pomijam już to, że wieczorami mam feelsy w stylu pic related i nie umiem przejść nad nimi do porządku dziennego. Wydaje mi się, że skoro wszyscy się wyszaleli to i ja muszę to zrobić, inaczej mi prędzej czy później odbije.
#kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz
źródło: comment_88SA9KEhZCIw1rEFQW8I8OcNCfScI4Ud.jpg
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam podobnie cumplu - rok po studiach i wciąż sam, bo #!$%@? we mnie silne. Od pewnego czasu wychodzę jednak na prostą. Co do feelsów to też się nie wyszalałem - bywa. Na obecnym etapie postanowiłem olać myślenie "jestem gorszy, bo nie miałem dziewczyny/inni się wyszaleli/odstaję", bo to do niczego nie prowadzi. Staram się bywać wśród ludzi, paru kumpli mam. Na razie nie mogę się jakoś otworzyć na nowe znajomości,
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja dopiero kończę studia więc #!$%@? po studiach dopiero przede mną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Radzę, wyjść do kogokolwiek. Poznaj kogoś z mirko ze swojego miasta, pogadaj z kumplami dawnymi / obecnymi. Zaproponuj im jakieś piwo, wspólne wyjście cokolwiek. Żyj tak jak chcesz, przecież to twoje życie wkońcu. Możesz być nastolatkiem w wieku tym wieku.. nawet lepiej bo nie musisz rodziców pytać o zgodę ( ͡