Wpis z mikrobloga

Bardzo wczesne spoilery, ale i tak już schowam, niech będzie.
Dopiero teraz sprawdziłam, jak wygląda ścieżka w Sprawach rodzinnych, w której decydujemy się


Ależ upierdliwe było te zapalanie pochodni! Niemniej sama scena, hm, przemiany - kozak. Widzimy od 2:30 tutaj. Tutaj zaś sam rytuał.

Uszkodziły mi się save'y z pierwszych przejść; to idealny pretekst do rozpoczęcia gry po raz kolejny, a potem tradycyjnie NG+. Ale na pewne wybory, na przykład


nie mogę się zdobyć, znając książki. Nie mogę, i już. Te dwa bordery pasują do siebie.

I w Gwinta chyba też nigdy się nie wciągnę; wolałam kości z W1. ()
Wrzucam fanart, który ostatnio podbił mi serce. PŁOTKA NAJLEPSZA (i nie, nie jest to podnóżek Geralta, zadanie dla spostrzegawczych) - zdecydowanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wiedzmin #gry #wiedzmin3
rekurencja - Bardzo wczesne spoilery, ale i tak już schowam, niech będzie.
Dopiero t...

źródło: comment_xYQ73rTyrJwpI8MDEjsmeMS4ol8RNP1z.jpg

Pobierz
  • 8
@rekurencja: Kurna, ale z tymi romansami to akurat chore jest. Geralt może i był zakochany w Yen ale, że i ona to też nie był okaz stałości uczuć, a Geralt ciągle w rozjazdach... Samo życie. W każdym razie chore jest to, że Geralt nie może nic innego od Yen zaruchać, no poważnie? Nie tkiego znamy Geralta z książek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DiscoKhan: Albo źle pamiętam, albo może jeszcze "powspominać" sobie z Shani w Sercach z Kamienia i nie ma to wpływu na foch Yen; do tego prostytutki i Keira Metz, wydaje mi się że pomimo rendez-vous z tymi paniami i tak wylądowałam u boku kruczowłosej piękności pod koniec gry. Mogę się mylić, dlatego... Zaraza, przechodzę znowu. :D

Ważne, by nie tykać Wiewióry. Triss, znaczy się.
@rekurencja: No dodatki to oddzielna opcja, a Keira czy nie wpływa... No to już może zależeć od tego czy w ogóle będzie żyła na tyle długo, żeby o tym komuś opowiedzieć, hehe. No może sieję fałszywe informacje, bo kumpel mówił, że niczego nie można, a jednak szkoda tego Geralta to u mnie sobie używał przy każdej okazji, czyli w sumie nie tak znowu często jak mógł w dwójce.