Wpis z mikrobloga

@kfleszer: Ile #!$%@? można, rozumiem że na początku afery mogło to śmieszyć ludzi, którzy nie zadali sobie trudu z zapoznaniem się z wypowiedzią Sapkowskiego (albo jej po prostu nie zrozumieli). Większą część winy ponoszą tutaj pseudodziennikarze gamingowi generujący clickbaitowe artykuły "Sapkowski nienawidzi cd-projektu a graczy uważa za debili", ale na litość boską, minęło już tyle czasu... #wiedzmin #sapkowski #sapkowskitobuc #zalesie Dodam że jakimś wielbicielem pisarza nie jestem, z sagi wiedźmińskiej przeczytałem opowiadania i krew elfów, po prostu #!$%@? mnie przekłamywanie i rzucanie kupą na prawo i lewo.
k.....r - @kfleszer: Ile #!$%@? można, rozumiem że na początku afery mogło to śmieszy...

źródło: comment_xSntJ12kBagh5eRdC8ekTPZz4S0neXG3.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@kfleszer: no ale co z tego, że "minęło już tyle czasu"? Zachował się jak ostatni złamas, i jest do tego niewdzięcznikiem. Nawet za dziesięć lat będę jeździł na jakieś konwenty dla niedomytych grubasów tylko po to, żeby mu to wypomnieć.
  • Odpowiedz
@kfleszer jakie przekłamanie? Przeciez Sapkowski najpierw nawrzucał na graczy i CDP, a dopiero pozniej poszedł po rozum do głowy i zaczał "prostowac" swoje chamskie wypowiedzi, bo okazało sie ze sobie nimi powaznie zaszkodził. Tego dziada nikt juz nie powinien traktowac powaznie.
  • Odpowiedz
@saper_vodiczka: Nie mówię że nie jest bucem, bo jest i to wiadomo od dawna, ale obraza majestatu z powodu januszowych żartów o inteligentnych nie grających w gry to świadectwo kija w dupie. Wyjaśnij mi też czym zrobił krzywdę CDP? Wąty miał do zagranicznych wydawców książek o wykorzystywanie grafik z gier (co sugerowało że są na ich podstawie, a to z kolei odstrasza "poważnych" czytelników), no i Chmielarzowi się oberwało za co
  • Odpowiedz
@kfleszer: tak, to najważniejsze - żebyś miał rację. To jest chyba najbardziej pożądana wartość u większości mireczków - mieć rację. Jeśli cię to uszczęśliwi możesz ją mieć, proszę bardzo.
  • Odpowiedz
@kfleszer: ale ja nie mam potrzeby udowadniać swojej racji. Nigdzie tutaj tego nie próbowałem. #!$%@? się i poszukaj wśród prawicowej młodzieży na wypoku obiektów do westchnień, czyja racja jest najmojsza. Ja to mam w dupie.
  • Odpowiedz
@kfleszer: #!$%@? się do fragmentu "minęło już tyle czasu". O czym tu dyskutować? Co ty masz 14 lat? A w zasadzie #!$%@? ci do dupy. Zjeżdżaj na czarno bo farmazonisz jak gruby i pryszczaty ultras sagi o ludziach lodu.
  • Odpowiedz