Wpis z mikrobloga

Trzeba było iść na mechatronika albo mechanika samochodowego a poszedłem na #!$%@? informatyka i jestem aktualnie w piździe. Pracę bym zawsze znalazł a to drobne naprawy znajomym a to bym zaoszczędził na mechaniku i może bym byznez otworzył a tu #!$%@? gówno zawód po technikum informatycznym. Teraz informatyków jak psów a ślusarzy narzędziowych, rusznikarzy i innych takich to coraz mniej a coraz więcej mogą zarobić.
Że też człowiek musi decydować o swojej przyszłości kiedy jest głupim małolatem i nie jest pewny co chce w życiu robić bo mu się to kilka naście razy odwidzi...


#gownowpis
  • 23
  • Odpowiedz
@casadin ja zawsze chciałam pedagogikę i dzieciaczki w podstawówce uczyć, ale każdy krytykuje, więc mi się coraz bardziej odechciewa. Ale z drugiej strony nie mam innej opcji, bo nigdy nic innego nie brałam pod uwagę, więc jestem trochę w dupie (,)
W ostateczności są jeszcze szkoły policealne, ale jest tego tak dużo, że się gubię XD

  • Odpowiedz
@CzlowiekXD: Gunwogadanie, informatyków owszem jak psów ale zapotrzebowanie jest ciągle większe niż ilość osób szukających pracy. W dodatku to tak szeroki kierunek, że można robić w #!$%@? rzeczy i większość za dobrą kasę. Pół roku po ukończeniu pracowałem już na pełen etat (nie programowanie).
Wszystko jest up to you
  • Odpowiedz