Wpis z mikrobloga

Zluzuj te swoje single majty, wszystko jest dla ludzi :D


@sinusik: emotek nie widzisz?
Każdy pije to co lubi (lub to na co go stać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i jak lubi. Jak ktoś lubi z colą, to jego sprawa.

  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: Wg mnie cola sie wleje do flaszki w łiskazczem ;) tzn wyrównają się ciśnienia.
No i niepokoi mnie ze trójnik gdzie jest kranik ma ten stojak, który wygląda na rurkę - więc pewnie się będzie tam coś wlewać i stać - korka na trójniku nie widać ;)
  • Odpowiedz
@theodolit: też myślę, że cola pójdzie do butelki z w----y, po pierwsze ze względu na wysokość słupa, po drugie ciśnienie spowodowane obecnością dwutlenku węgla. Jak sądzisz, czy popchnięta do butelki z w----y cola będzie dyfundowała, czy raczej a-----l jako mniej gęsty będzie unosił się na wierzchu i się nie zmiesza?
Pytanie serio :)
Bo gdyby się zmieszało wszystko w butelce z w----y, to po wyrównaniu poziomów z kranu i tak
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: Cola wlała by się do wyrównania ciśnień, w końcu to układ zamknięty. trochę pewnie by się później mieszało - ale w sumie i tak wszystko do wypicia.
Mnie naprawde martwi ten martwy sztucer w dół poniżek kraniku :D coc w sumie okresowa dezynfekcja alhoholem ;D
  • Odpowiedz