Wpis z mikrobloga

Zapisz się do zespołu z kolegami. Graj na #gitarabasowa utwory takie fajne próby też zatnij się na "beirut postcard from italy" tam nie ba linii basowej xD No i elo jutro próba, ojca urodziny i jedna ważna rzecz kończę składać swoją MZ 250 TS 72'' To jest dopiero #motocykle MOTÓR nie jakieś wsk jawy 350 i inne tego typu. Mz to jest #!$%@? sleeper : D. Mam części jeszcze na 2 sztuki i tak się zastanawiam nad lekki #tuning : D
Pobierz slownik - Zapisz się do zespołu z kolegami. Graj na #gitarabasowa utwory takie fajne ...
źródło: comment_Z64Vn52yTQGYvT3pWzjH1JTIltsox2vF.jpg
  • 13
@Drail: Zobacz tzw. Kowadełko pod nim masz kropę jak również na na kole zębatym masz 1 lekko zafrezowany kieł to musi się zgrać. + dobrze dobrane podkładki dystansowe pomiędzy kołami. Obadaj czy na wałku od 3 i 4 biegu pod strony wewnętrznej w odlewie znajduje się mała podkładka Dodam jako małą ściągawkę. W instrukcji jest błąd ponieważ nie zawiera w swoim składzie TULEI pod podwójnym kołem zębatym które wchodzi w skład
@Drail: Ja dziś już odpaliłem swoją. Dałem nowe (nominalne) pierścionki wymieniłem uszczelniacze + wymiana wału (musiałem z 3 zrobić 2) dodatkowo wcześniej był źle złożony wybierak (ten półksiężyc), przez co nie miałem 1 i 2. Po drodze nowe przekładki korkowe AJ WAJ 15 zł : ). Chodzi jak nowy. Jeszcze pozostaje ogarnąć czy on ładuje akumulator i jakie są wartości jutro zobaczę. Polecam nie stosowanie uszczelek pomiędzy połówkami jak i boczkami
@slownik: Właśnie nie wiem jak to się stało, rozbieram silnik i patrze a tam dwa pierścienie pęknięte O_o Dałem nowe, ale się mocno zdziwiłem. Ślad na tloku jakby coś wpadło. Nie mam pojęcia co i którędy.
@Drail: Ze świecy nic nie wyleciało, elektroda środkowa bądź elektroda masy ? Możliwe, że miałeś może zbyt wcześnie ustawiony zapłon i biło. Aż tak się nie znam mam nadzieję, że wszystko będzie GIT.