Wpis z mikrobloga

********************************************************************************
Wpis kierowany do mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
******************************************************************************

Od godziny pisałem dla Was dzisiejszy wpis i zamknęła mi się karta. Cudowny Wypok nie zapamiętuje tego co było napisane i wszystko poszło w niepamięć :( Od dzisiaj będę pisał notki w Wordzie i dopiero wtedy je przeklejał :(
Ale wracajmy do tematu...

Mirki i Mirabelki, pochwalcie się pod postem jak minął zdrapkowy weekend. Czy udało Wam się upolować kilka sztuk Pensji bądź Mega Pensji? Czy trafił się jakiś kąsek warty pochwalenia się obserwatorom tagu #wykopskubietotalizatora ? () Piszcie w komentarzach! :)

Informacje na dzisiaj:
- Wydrapane główne nagrody
- Aktualizacja arkusza

--
Wydrapane główne nagrody

33 000 zł w zdrapce WinGO
Główna wygrana została trafiona w #warszawa w przedziale o którym pisałem w arkuszu "trudny do oszacowania". Pozostały 3 główne nagrody. 2 z nich znajdują się w przedziale 0-13 500. Ostatnia nadal ciężka do policzenia. Kupujący tę zdrapkę w Stolicy powinni przesiąść się na coś innego jeżeli zależy im na nagrodzie głównej.

36 000 zł w zdrapce Szczęśliwe Linie
W zdrapce tej pisałem o gorących przedziałach i właśnie gorący przedział się skurczył za sprawą gracza z #lublin ! Główna nagroda została ustrzelona w przedziale 15 000-20 000 a pozostałe gorące przedziały tej zdrapki to: 5 000-15 000; 20 000-25 000; 105 000-110 000.

62 000 zł w zdrapce Tygodniówka
Zdrapka jedna z nowszych, ale to nie przeszkodziło mieszkańcowi #rogozno wygrać nagrody głównej. Do tej pory nie można było wyznaczyć gorącego przedziału gdyż wszystkie główne nagrody były do wydrapania. Teraz wiemy, że kupując zdrapkę z przedziału 50 000-62 500 pozbawiamy siebie możliwości wygrania nagrody głównej. Celujemy zatem poniżej 50 000 i powyżej 62 500.

5 000 zł w zdrapce 5 szans
Złotówka wystarczyło by ktoś w #ostrow wzbogacił się o 5 000 zł. Niestety w zdrapce tej trudno oszacować gorące przedziały więc nie ma czego konkretnie wykluczyć, ale jeżeli w Twojej okolicy są zdrapki z paczki bliskie 200 314 to może wybierz inną zdrapkę za 1 zł.

75 000 zł w zdrapce Super Linie
Kolejna główna nagroda wydrapana w Stolicy! Pisałem już wcześniej o gorących przedziałach dla tej zdrapki i już wiadomo, że po tej wygranej trzeba je zmodyfikować. Jako ciekawostkę dodam, że zdrapka ta była 50-tą zdrapką w paczce czyli... ostatnią. Ciekawe czy główną nagrodę zgarnął "losowy" gracz czy kupcy pierwszych i ostatnich zdrapek (wiem, że tacy są ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Pozostałe nagrody główne ukryte są w następujących gorących przedziałach: 40 000-53 350; 66 666-80 000.

50 000 zł w zdrapce Krzyżówka z Koniczynką
Krzyżówki są specyficznymi zdrapkami, nie wystarczy po prostu znaleźć 3 takich samych symboli czy po prostu wygrywającego symbolu. Mimo tego gracz w #zagan może być zadowolony ze swojej wygranej a mi pozostaje wykluczyć gorący przedział przypadający dla tej zdrapki. Nowe gorące przedziały to: 6 666-13 332; 26 664-39996; 46 662-53328.

25 000 zł w zdrapce Multiforsa
Kolejna wygrana w zdrapce Multiforsa padła w paczce numer 84 758. Szczęśliwy mieszkaniec #gdynia wygrał 25 000 zł. W grze pozostało mimo to nadal 6 głównych wygranych. Ciekawostką w tej zdrapce jest to, że mogę w niej wyznaczyć gorące przedziały (co jest rzadkością dla zdrapek po 1 zł). Po wykluczeniu tej głównej interesujące nas przedziały to: 0-10 000; 20 000-80 000; powyżej 90 000.

25 000 zł w zdrapce Słówka
Identyczna wygrana jak w zdrapce Multiforsa została wydrapana w zdrapce Słówka. W poprzednim arkuszu mogliście zobaczyć, że jedna z głównych znajduje się w przedziale 20 000-30 000. Teraz już wiecie, że mieszkaniec #wyszkow wydrapał nagrodę główną w tym przedziale pod numerem paczki równym 29 117. Pozostałe gorące przedziały zostały wypisane w arkuszu.

23 456 zł w zdrapce Szczęśliwa Liczba
Zawsze kiedy patrzę na główną nagrodę w tej zdrapce to myślę sobie "co Totalizator miał na myśli". Mimo wszystko gratuluję mieszkańcowi #torun a Was informuję, że pozostały w tej zdrapce 3 nagrody główne. 2 z nich znajdują się w paczkach 0-13 500. Ostatnia jest trudna do oszacowania.

Koniec migawki o trafionych nagrodach głównych ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

CZYM JEST TEN GORĄCY PRZEDZIAŁ!?
Każda zdrapka posiada białe pole z cyframi XXXX-YYYYYY-ZZZ
XXXX - oznacza numer zdrapki. Np. dla zdrapki Mega Pensja będzie to numer 0323
YYYYYY- oznacza numer paczki. To właśnie to nazywamy gorącym przedziałem. Jeżeli gorący przedział to od 10 000 do 140 000 to oznacza, że szukamy zdrapki w której ta część ma wartości od 010000 do 140000.
ZZZ- oznacza numer zdrapki w paczce.
Np. numer 0374-105962-061 oznacza, że mamy do czynienia ze zdrapką Pensja której numer identyfikacyjny to 374. Natomiast numer paczki tej zdrapki to 105962 a w tej paczce jest to zdrapka numer 61.

---
Aktualizacja arkusza**
Widać, że trochę tych głównych nagród zostało wydrapanych więc najwyższy czas, pora i miejsce na aktualizację arkusza.
Link do pobrania stąd:
http://www44.zippyshare.com/v/D2LGyJbP/file.html

Arkusz został zaktualizowany o gorące przedziały, które przez weekend wypadły z naszego gorącego kotła. Pamiętajcie, że tylko do 31 maja można zakupić najgorętsze kąski czyli Pensja za 2 zł i Mega Pensja za 10 zł. Gorące przedziały dla Pensji zostały podane w arkuszu, natomiast w Mega Pensji chodzi nam o czerwoną wersję kolorystyczną. Jeżeli chodzi o zdrapkę Pensja to ten tydzień jest ostatnim dobrym momentem do polowania ponieważ od 22 maja wchodzi ponownie zdrapka Pensja w kolejnych dwóch wersjach kolorystycznych i znając dostawców wersja różowa zostanie zabrana i podmieniona na nową wersję :(

Tradycyjnie jako obrazek do wpisu załączam TOP 10 zdrapek z arkusza ( )

Powodzenia!
Nutaharion - ************************************************************************...

źródło: comment_1JwLKLNhucP1K9vRnodyezv9TclX28X3.jpg

Pobierz
  • 4
@Nutaharion: Do tej pory znaleziony punkt w Wielkopolsce, który ma kilka nieodpakowanych paczek czerwonej zdrapki ( ͡° ͜ʖ ͡°) powoli skubię, ale do tej pory najwyższa wygrana to 100 zł w jednej zdrapce i 2 x 50 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)