Wpis z mikrobloga

Myślę, że warto założyć na to osobnego posta, bo wiele osób nie doczyta wśród komentarzy pod poprzednim:
NA PWR ZOSTAŁO TYLKO 10 KIERUNKÓW ZAOCZNYCH 1 STOPNIA, WŚRÓD NICH NIE MA NP INFORMATYKI XD
http://rekrutacja.pwr.edu.pl/wyszukiwarka-kierunkow-studiow#recruitment=2°ree=i-stopien||1&study-mode=niestacjonarny||2
#pwr
Reepo - Myślę, że warto założyć na to osobnego posta, bo wiele osób nie doczyta wśród...

źródło: comment_KBohU3o3oaNP5GcKiPGxrLbyQT9NDlkt.jpg

Pobierz
  • 27
@Naxster: Przecież to było oczywiste, że żadna uczelnia nie pójdzie w drugim kierunku, że zacznie ściągać większej ilości wykładowców, żeby współczynnik uczniów na wykładowcę się zgadzał, nie wiem czego oni oczekiwali
@WilecSrylec: podobno na W4 ma być dobry odsiew bo maja za wysoki współczynnik profesor/student. Mam nadzieję że za 2 lata dalej będzie magisterka zaoczna bo dziennej nie widzi mi się robić ()
@Reepo: trzeba bardzo uważać żeby się nie zdziwić na koniec semestru. W dodatku na semestrze bez wpisu zlikwidowali możliwość robienia awansem także też nie można narobić dzięki temu dwa semestry mogą być bardzo lajtowe a później znów #!$%@?
@Reepo: a jaki dobry informatyk pójdzie do pracy na uczelni (po stawkach jakie tu obowiązują), skoro w takim Wrocławiu może przebierać w ofertach pracy w korpo za średnio 3x tyle kasy? :)
@aikonek: idk, pracuje w IT w sumie stawka jest dla mnie spoko, może nie 15k ale jest fajnie, ale chciałbym dalej się rozwijać, żeby nie być w stagnacji ;__;