Wpis z mikrobloga

Zakupiłem sobie elektryczną hulajnoge #xiaomi , oczywiscie na recenzje na kanał #majsterpirzu ale nie wiem, czy nie zostanie na dluzej bo frajda niemilosierna ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisze pierwsze wrazenia bo duzo osob mnie o nią pyta i tu, i na face:
- swietna jakosc wykonania, bardzo ladny design
- max predkosc jaka osiganalem przed obiadem to 27kmh, pozniej wlaczyla sie blokada i nie mozna bylo szybciej
- po obiedzie nie mogla ruszyc
- w trybie normalnym czy tam pwoer jak sie dobrze ustawi to moze koło napedowe lekko sie usunac, sama z siebie nie ruszy - najpierw trzeba sie odepchnac
- zasieg, gdzie jezdzilem na full mocy bo wtedy jest frajda - 11km przejechalem, pokazuje mi jeszcze 12km
- koła na powietrze, fajnie tlumia neirownosci
- oswietlenei daje rade z przodu, z tylu jest czerwone swiatelko i mruga, jak sie hamuje
- zaje*ista frajda z jazdy, serio xD
- patrzylem na hulajnogi tego typu od goclever, to raczej xiaomi wypada lepiej

DODAJE JESZCE RAZ BO ZLY LINK DALEM PRZEPRASZAM XD Dałęm do odkurzacza :P

Kupiłem w #gearbest, jest opcja wysylki za free z ominięciem VATu, w dodatku jest kupon na nią > M365GBEU < a kupicie ją , jak mowilem w Gearbest - KLIK do hulajnogi za 450USD, jakies 1720zł. Link typu REF, kupujac cokolwiek z niego, wspierasz moja prace i moj kanal, dokladasz cegielke w jego rozwoj, jezeli nie chcesz - TUTAJ jest bez REF :)

#xiaomi #chinskierecenzje #majsterpirzu #itemyzchin #chinskiecuda
Pobierz
źródło: comment_N9MGanuYeVovlgqOojbKdgx27AiB8Zh5.jpg
  • 73
jak tam spód hulajnogi? gdzie ogólnie poczytam na jej temat wiecej? co warto zrobic przed rozpoczeciem korzystania z jazdy? jest jakies forum cos? na 4pda pisza duzo, ale po rusku :/
@SkubiDoobi: spód całkiem wysoko położony więc z krawężnikami i garbami hulajnoga sobie radzi :) nic nie przygotowywałem przed startem - odpaliłem sprzęt i zacząłem jeździć. obecnie hulajnoga ma około 150km przebiegu :P
Zamówiłem, a niech się dzieje :) Ciekawy jestem jedynie właśnie co z częściami zamiennymi. Ktoś już sprawdzał gdzie najtaniej zamówić sprawdzone? Lepiej mieć na zapas komplet opon i dętek...
@SkubiDoobi: idealnie trafiles z tym linkiem bo akurat wczoraj mi przednia detka poszla :( jechalem normalnie i wlasciwie w nic nie wjechalem typu kraweznik czy dziura i nagle ewidentnie poczulem ze mam z przodu kapcia... wiec musze teraz zamowic z ali i czekac az przyjdzie ehh... a mialem juz prawie 200km przebiegu w te 2 tygodnie :D o tyle dobrze ze wyjezdzam do stanow za tydzien wiec prawie nie odczuje braku
@kamieniarz: @SkubiDoobi: Francuzi dodają ciągle nowe posty z przydatnymi informacjami: https://xiaomiscooter.wordpress.com/2017/05/24/accessoires-et-astuces-pour-votre-trottinette-xiaomi-mijia-m365/ jest też manual serwisowy stworzony przez Hiszpanów http://www.deamydc.es/wp-content/uploads/2017/04/manual-de-supervivencia-scooter-xiaomi.pdf
Tam polecają dętkę Continental Compact 8 1/2 x 2 z wentylem Dunlop, który trzeba trochę skrócić.
@Lk_hc: Jest opcja wysylki bez VAT - priorty line. :) teraz jest kupon GBPL12 w razie czego, a wszystko znajdziesz w moim docsie w razie czego (jak chcesz to pisz PW) :)
@Pirzu hej,
Wiem ze pewnie w recenzji będzie, ale jak sprawdza się na nierownosciach?
Polbruk, krzywe płytki, w terenie na ziemi utwardzonej, na zwir, na trawie.
Na krawezniku, można skakac, czy trzeba się zatrzymać?

Będzie kupon na 399? Kiedy recka?