Wpis z mikrobloga

Zakupiłem sobie elektryczną hulajnoge #xiaomi , oczywiscie na recenzje na kanał #majsterpirzu ale nie wiem, czy nie zostanie na dluzej bo frajda niemilosierna ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisze pierwsze wrazenia bo duzo osob mnie o nią pyta i tu, i na face:
- swietna jakosc wykonania, bardzo ladny design
- max predkosc jaka osiganalem przed obiadem to 27kmh, pozniej wlaczyla sie blokada i nie mozna bylo szybciej
- po obiedzie nie mogla ruszyc
- w trybie normalnym czy tam pwoer jak sie dobrze ustawi to moze koło napedowe lekko sie usunac, sama z siebie nie ruszy - najpierw trzeba sie odepchnac
- zasieg, gdzie jezdzilem na full mocy bo wtedy jest frajda - 11km przejechalem, pokazuje mi jeszcze 12km
- koła na powietrze, fajnie tlumia neirownosci
- oswietlenei daje rade z przodu, z tylu jest czerwone swiatelko i mruga, jak sie hamuje
- zaje*ista frajda z jazdy, serio xD
- patrzylem na hulajnogi tego typu od goclever, to raczej xiaomi wypada lepiej

DODAJE JESZCE RAZ BO ZLY LINK DALEM PRZEPRASZAM XD Dałęm do odkurzacza :P

Kupiłem w #gearbest, jest opcja wysylki za free z ominięciem VATu, w dodatku jest kupon na nią > M365GBEU < a kupicie ją , jak mowilem w Gearbest - KLIK do hulajnogi za 450USD, jakies 1720zł. Link typu REF, kupujac cokolwiek z niego, wspierasz moja prace i moj kanal, dokladasz cegielke w jego rozwoj, jezeli nie chcesz - TUTAJ jest bez REF :)

#xiaomi #chinskierecenzje #majsterpirzu #itemyzchin #chinskiecuda
Pirzu - Zakupiłem sobie elektryczną hulajnoge #xiaomi , oczywiscie na recenzje na kan...

źródło: comment_N9MGanuYeVovlgqOojbKdgx27AiB8Zh5.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@desygnat: być rozjechanym przez kosiarke... bezcenne :D

@Pirzu: Daj znac jak sprawdzisz ile laduje sie. Wracając w nocy to by się przydało :) Cicho można przemknąć po pijaku i taniej niż Taxi :) A #!$%@? kosiarką z promilami... :D
  • Odpowiedz
@Pirzu: CO TU SIĘ... XD Jeśli dasz radę to nagraj przykładowe video Mi6 do recenzji w czasie jazdy tą siajomijowską hulajnogą, zrobisz furorę xd albo zrób video Mi6 do recenzji hulajnogi :D Zrób jedno małe combo
  • Odpowiedz
@Pirzu też mam i mam 2 pytania:
1. Apka działa ci normalnie? Mi niestety po kilku minutach się samoczynnie rozłącza z hulajnogą
2. Ile już jeździłeś? Mi się zdarzyło wiele razy po nierównym terenie przez co chyba śruba w zawiasie się wypaczyła i złożona hulajnoga w miejscu łączenia się lekko chybocze... Nie wiem niestety jak sobie z tym poradzić
  • Odpowiedz